Výzva pro všechny mateřské školy v Karlovarském a Ústeckém kraji

Naše společnost WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. (W4W), se rozhodla zareagovat na vypsanou Výzvu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) pro podávání žádostí o poskytnutí dotace „Podpora zvýšení účasti dětí na předškolním vzdělávání v Karlovarském a Ústeckém kraji na rok 2022“. Obracíme se na všechny mateřské školy v těchto regionech, které by rády společně s námi v rámci projektu „W4W: SOS do školky“ v dalších měsících pomohly dětem, jejichž rodiče se nacházejí v tíživé finanční situaci.

Pokud předpokládáte, že byste měli v průběhu období od 1. 9. do 31. 12. 2022 zájem stát se součástí tohoto nového projektu W4W: SOS do školky (svačinka-oběd-svačinka) a chtěli tak pomoci potřebným dětem z Vašich mateřských škol, požádali bychom Vás – zcela nezávazněo vyplnění a naskenování dokumentu přílohou tohoto článku, který bude součástí žádosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. o poskytnutí dotace na podporu stravování dětí v konkrétních mateřských školkách.

Orazítkovaný, podepsaný a naskenovaný dokument zašlete prosím zpět na náš email info@obedyprodeti.cz

Bez tohoto dokumentu a informací nebudeme moci záměr projektu SOS do školky v roce 2022 realizovat.

Pokud bude nakonec potřeba pomoci ve Vaší MŠ jiná, nic se neděje. Jedná se o nezávazné potvrzení.

V případě dotazů nás neváhejte prosím kontaktovat na náš e‑mail: info@obedyprodeti.cz, případně zavolejte na naše telefonní číslo: +420 222 269 840, a to nejpozději do 31. 8. 2022. Vyřešíme s Vámi vše potřebné. Děkujeme!