Chci také přispět

MOŽNOSTI JAK PŘISPĚT NA TRANSPARENTNÍ ÚČET projektu Obědy pro děti.

Číslo účtu: 888555999/5500 Raiffeisenbank

• Jednorázovým příkazem

• Trvalým příkazem

• Hotovostním vkladem

Váháte, kolik máte přispět? Pro Vaši představu jeden školní oběd vychází na 30 korun. Náklady na jeden měsíc školních obědů pro jednoho žáka se pohybují okolo 600 korun, což znamená zhruba 6000 korun na celý školní rok.

Doporučujeme do políčka bankovního příkazu „Zpráva pro příjemce“ uvádět jméno dárce, poznáme tak, kdo nám přispívá. Potěší nás i Váš vzkaz projektu nebo dětem.

Variabilní symbol platby pro nás není třeba uvádět, každá koruna na účtu jde přímo na úhradu obědů dětem. Provoz projektu je hrazen odděleně z jiných zdrojů.

Pohyby na účtu a tedy i Váš příspěvek si můžete zkontrolovat zde na našem Transparentním účtu

PŘISPĚJTE PŘES DARUJME.CZ

Částka Vašeho daru bude poukázána na transparentní účet Obědy pro děti prostřednictvím podmínek portálu Darujme.cz  (do 1 týdne od převodu prostředků a bez 2% z výše daru, jako poplatek za zprostředkování platby).

 

 

PLATBA NA TRANSPARENTNÍ ÚČET projektu Obědy pro děti PROSTŘEDNICTVÍM QR KÓDU.

Číslo účtu: 888555999/5500 Raiffeisenbank

QR kód pro jednorázový příspěvek 500 Kč na Obědy pro děti:

obědy_pro_děti_-_příspěvek_500_kč_jednorázově_-_qr_kód.png

QR kód pro jednorázový příspěvek 200 Kč na Obědy pro děti:

obědy_pro_děti_-_příspěvek_200_kč_jednorázově_-_qr_kód.png

QR kód pro jednorázový příspěvek 50 Kč na Obědy pro děti:

obědy_pro_děti_-_příspěvek_50_kč_jednorázově_-_qr_kód.png

Načtení QR kódu usnadní zadání čísla transparentního účtu, částku i zprávu můžete v internetovém bankovnictvím samozřejmě zkontorlovat a upravit, neob platbu změnit na pravidelnou. Děkujeme!

Hotovostní vklad na náš účet na pokladnách Raiffeisenbank doporučujeme pouze, pokud jde o vyšší částku (např. sbírka kolegů na firemní akci apod.). Je s ním totiž spojen fixní poplatek, který může být u menších částek relativně velký v poměru k výši příspěvku.

POTVRZENÍ O PŘIJETÍ VAŠEHO DARU

Na Vaše vyžádání Vám dle Vaší potřeby a údajů rádi vystavíme oficální potvrzení o přijetí daru pro účetní a daňové účely. Vystavujeme také souhrnná potvrzení o podpoření tohoto projektu za kalendářní rok.

UZAVŘENÍ DAROVACÍ SMLOUVY

Rádi vystavíme darovací smlouvu pro Vaši společnost za účelem podpory projektu a úhrady školních obědů pro potřebné děti. Neváhejte nás kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář pro konzultaci plánovaného daru vystavení návrhu darovací smlouvy.

UDĚLEJTE RADOST

Zoom gallery• Dárkový certifikát

Udělejte radost tomu, komu ho věnujete, a přispějte na Obědy pro děti. Pro objednání nás neváhejte kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář a uveďte požadovanou částku a jméno dárce, které má být na certifikátu uvedeno. Po úhradě částky na náš účet a kontrole platby Vám doručíme "Certifikát dárce" v elektronické podobě nebo poštou. 

• Zaměstnanecký, firemní nebo týmový dar

Chcete přispívat na Obědy pro děti v rámci Vašeho zaměstnaneckého týmu, za firmu, ve škole se spolužáky, s přáteli ve sportovním týmu, v rámci Vašeho sportovního nebo kulturního projektu? I v takovém případě uděláte radost nám a hlavně potřebným dětem! Celkovou částku pošlete na náš účet úplně stejně jako jednotlivý dárce. Pokud ale budete potřebovat nějakou naši spolupráci, jako je zejména potvrzení daru, případně uzavření darovací smlouvy, pokud byste nám chtěli dar předat nějak oficiálně, na akci, s šekem, dejte nám vědět, vše potřebné zajistíme.     

• Klientský program

Chcete přispívat na Obědy pro děti za Vaše klienty, kteří kupují Vaše produkty, nebo využívají Vaše služby? Neváhejte nás kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář a sdělte nám základní informace a Vaši představu, podle které můžeme připravit individuální firemní program.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI! 

Obědy pro děti > Přidejte se > Chci také přispět
Loading...

Přidejte se

Loading...

Přidejte se

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem