Zpravodaj únor 2020

30.3.2020

Zdálo by se, že v těchto nelehkých časech nepotřebujeme číst kdo, co, kdy realizoval a připravil, co se vykonalo a jak, ale opak je pravdou.

Přečtěte si naše aktuální slova, seznamte se s novinkami a událostmi u nás. Celý únorový Zpravodaj najdete také dole v článku v pdf.  

women_for_women_unor_2020_titul.jpg"Nechceme přestat žít své životy, ani přestat pracovat a jen tak rezignovat. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vzájemnou podporu, laskavost, pozitivní energii a zaměřit své síly na sebe a své blízké, ale také na ty potřebné. A my jsme stále tady – naše poradny fungují, konzultantky komunikují s klienty, koordinátorky projektu Obědy pro děti řeší potřebné s řediteli škol ... zkrátka standardně pracujeme a snažíme se dále a stále podávat pomocnou ruku. Přejeme nám všem pevné zdraví i nervy v současné situaci a věříme, že brzy se opět navrátíme do normálního stavu. Vysíláme pozitivní energii, radost z dobrých pocitů, když dokážeme někomu pomoci. Budeme si potom více vážit normálních věci, ve kterých jsme nyní omezeni, co myslíte?"

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Z únorového Zpravodaje vybíráme

obedy_cisla_2020_finance.jpgKe konci února uhrazeno více než 25 miliónů korun na Obědy pro děti

Rekord! Jen za leden a únor 2020 jsme uhradili do škol a školních jídelen na obědy pro potřebné školáky 25.539.042 Kč. Za období leden až únor 2020 je zapojeno je 8.535 dětí z 977 základních škol a jídelen, formálně se jedná o 1.080 darovacích smluv. 

 Další platby darovacích smluv na úhradu obědů do jednotlivých subjektů ZŠ/ŠJ z transparentního účtu jsou připraveny. Na základě přijatých žádostí pro potřebné školáky a po splnění nutných procesních náležitostí kontinuálně připravujeme další úhrady darovacích smluv do ZŠ/ŠJ po celé ČR. Podrobnosti najdete zde

Zoom gallery

Obědy pro děti a kalendář Pod hladinou 2020

Vážíme si spolupracujících škol, osvícených a aktivních ředitelů základních škol, se kterými spolupracujeme. Jako poděkování jsme těm nejaktivnějším či dlouhodobě spolupracujícím poslali náš kalendář Pod hladinou 2020. Neočekávali jsme to, ale velmi nás poděkování za kalendář potěšila:

„Dobrý den, chtěla bych  moc poděkovat za nádherný kalendář, který nám dnes přišel do školy. Je opravdu originální. Moc si vážíme možnosti s vámi  spolupracovat a díky vám má hodně dětí z naší školy možnost bezplatného stravování."  Více o poděkování se dočtete zde.

Zoom galleryPotvrzení o přijetí daru

Celkem jsme pro dárce vystavili více než 800 dokumentů Potvrzení o přijetí daru 2019, a že „na formě“ také záleží, nám připomněla pochvala, která nás velice potěšila. Děkujeme za zpětné vazby a potvrzení, že to děláme dobře. Díky, díky, díky a díky ... protože poděkování není nikdy dost, činíme to velmi rádi. Máte představu, kdo jsou dárci projektu Obědy pro děti? Nejen firemní podporovatelé, zaměstnanci, ale spoustu individuálních dárců a studentů evidujeme mezi těmi, kterým není jedno, zda se školáci stravují ve školních jídelnách. Ti všichni přispívají na Obědy pro děti, a to často pravidelně i opakovaně, a my si toho velmi vážíme. Děkujeme za jejich (vaši) iniciativu, důvěru a věrnost. Dárcům připravujeme Certifikáty a Potvrzení o přijetí daru.

Ve Zpravodaji najdete informace i o dalších našich projektech a aktivitách, celý si ho můžete přečíst v .pdf: 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_unor_2020.pdfPopis:

 Naše dřívější Zpravodaje najdete zde, nebo přes menu webu v záložkách O projektu - E-Zpravodaje. 

 


 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Zpravodaj únor 2020

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.