Zpravodaj duben 2020

20.5.2020

Duben, ještě tam budem. Ani bychom si nepředstavili, že toto pořekadlo bude tak výstižné pro nás všechny.

Naplnilo se v době koronavirové téměř naplno. I když převážná většina z nás byla doma s dětmi, pracovala na home office a snažila se minimálně vycházet, nepřestali jsme se snažit být pozitivní a pomáhat druhým.

Co se nám podařilo?

Celý dubnový Zpravodaj Women for Women v .pdf najdete zde.

Nové statistiky tentokrát nepřinášíme, jelikož jsou, vzhledem k současné situaci, v podstatě totožné s těmi za měsíc březen.

Důležitá informace pro školy a školní jídelny

zŠ_obědy_pro_děti.jpgOd 1. 6. 2020 budou opět spuštěny nové žádosti do Obědů pro děti na nový školní rok. Žádosti na celý školní rok 2020/21 bude možné, pro registrované subjekty ZŠ/ŠJ a jejich potřebné školáky, zasílat opět online v aplikaci, a to od 1. 6. do 30. 9. 2020. Následně budeme přijímat žádosti na období kalendářního roku 2021, školního roku 2020/21. Pro vaše dotazy o procesu a postupu v projektu je možné kontaktovat nás na: HelpLine: +420 735 165 970, nebo na e-mail: info@obedyprodeti.cz. 

Děkujeme pedagogům za spolupráci a péči o děti. Bez vás bychom se o těchto dětech nedozvěděli a nemohli jim tedy společně pomoci.

Kdo jsou ti, kteří realizují akce a podporují Obědy pro děti?

Zoom galleryÚžasná iniciativa "Nekašleme na vás" pošle finance z výtěžku prodeje fešáckých triček. Desítky dobrovolných restaurací se zapojily do nového celorepublikového projektu a rozdávají přes tisíc (!!!) jídel denně mezi policisty, zdravotníky i hasiče. Tato činnost tak v této době zároveň podporuje českou gastronomii. Především se ale začali starat o ty, kteří se starají o nás. Fandíme této velké akci, vzniklé spontánně nadšencem Zdeňkem Střížkem, alias Zedem, majitelem a šéfkuchařem Bejzmentu, jedné z nejstarších burgráren v Česku. Zed je současně pořadatelem Burgerfestu, největšího festivalu svého druhu v Evropě, kde měla v minulém roce WOMEN FOR WOMEN možnost prezentovat své služby pro veřejnost. Díky a tleskáme! www.nekaslemenavas.cz

Dárcovská výzva ke 25. narozeninám

Zoom galleryTato výzva na darujme.cz nám vyrazila dech, a to především kvůli věku zakladatelky a její myšlence spojit příjemné s užitečným. Je skvělé, jak Michaela myslí na potřebné – mládí vpřed :-) 

Přejeme oslavenkyni všechno nejlepší k narozeninám a všem podporovatelům posíláme velké díky!  

 

Celý dubnový Zpravodaj Women for Women v .pdf najdete zde. 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_duben_2020.pdfPopis:

 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Zpravodaj duben 2020

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.