Zapojené školy hodnotily dopady poskytnuté pomoci

30.5.2016

zákaldní_škola.jpgZákladní školy z celé republiky, zapojené do "Obědů pro děti", jsme požádali o vyhodnocení dopadů poskytnuté pomoci v rámci projektu. 

Vzhledem k tomu, že při naší práci se snažíme naší činnost stále zefektivňovat, šířit osvětu a apelovat na kompetentní místa se záměrem společně nastavit fungující a efektivní systém, oslovili jsme s blížícím se koncem školného roku školy se žádostí o vyhodnocení dopadů této poskytnuté pomoci dětem. Zjišťovali jsme, jaký měla tato podpora vliv například na jejich řádné plnění povinné školní docházky, na školní výsledky, jejich osobnost, či sociální začlenění.

Tato spolupráce, resp. tyto informace nám pomáhají nastavovat stále efektivnější systém v poskytování pomoci, dále nám pomáhá nalézt cílenější aktivity pro děti, a především nám tento podklad pomáhá v dalším jednání s institucemi ve věci nalezení systémového řešení.

Děkujeme všem základním školám, které se zúčastnily v tomto školním roce, a to nejen za společnou pomoc potřebným dětem, ale také za poskytnutí této přínosné zpětné vazby.   

Vaše Obědy pro děti

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Zapojené školy hodnotily dopady poskytnuté pomoci

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.