25.10.2016
Při příležitosti 30
let existence Státní zemědělské a potravinářské inspekce uspořádali
její zaměstnanci charitativní akci na podporu Obědů pro
děti.
V pátek 21. října 2016 se v Brně konalo společenské odpoledne „30 let existence Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI)“. A proběhla úžasná dražba fotografií ve prospěch projektu Obědy pro děti. Do dražby bylo vybráno 30 nejlepších snímků z celoroční fotografické soutěže zaměstnanců SZPI s názvem Nafoť kalendář.
Sbírka mezi zaměstnanci SZPI se uskutečnila jednak prostřednictvím dražby vlastních fotografií, které sami zaměstnanci do dražby přihlásili a následně jejich kolegové vydražili, a jednak prostřednictvím sbírkové pokladničky.
Výsledek dražby a dalších příspěvků zaměstnanců SZPI je naprosto ohromující - výše daru dosáhla částku 181.485,- Kč! Taková suma představuje více než 7.000 školních obědů zaplacených dětem v tíživé situaci.
„Jsem rád, že se podařilo zlepšit situaci tolika dětí a že si naši zaměstnanci v takovém rozsahu našli cestu k charitativnímu projektu souvisícímu s naší činností.“ poznamenal ústřední ředitel SZPI Martin Klanica.
„I díky vydatné pomoci zaměstnanců Potravinářské inspekce se výrazným způsobem zvýší počet dětí, které dostanou školní oběd,“ uvedla Ivana Tykač, ředitelka Women for Women a iniciátorka projektu Obědy pro děti. Podle jejích slov se jen za první dva měsíce právě probíhajícího školního roku jedná již o více než 3.500 podpořených dětí, což je již nyní více než za celý loňský školní rok.
Srdečně děkujeme Státní zemědělské a potravinářské inspekci za její podporu a důvěru. A zejména všem jejím pracovníkům, kteří se k iniciativě svého zaměstnavatele přidali a přispěli tak k pomoci potřebným dětem. Děkujeme!
Vaše Obědy pro děti
Foto: Okamžik slavnostního předání symbolického šeku s příspěvkem zaměstnanců SPZI pro Obědy pro děti
Informace o zpracování osobních údajů
© Women for Women 2014-21 | Všechna práva vyhrazena.