Zaměstnanci SPZI poslali 180.000 korun na Obědy pro děti

25.10.2016

30_szpi.jpgPři příležitosti 30 let existence Státní zemědělské a potravinářské inspekce uspořádali její zaměstnanci charitativní akci na podporu Obědů pro děti.

V pátek 21. října 2016 se v Brně konalo společenské odpoledne „30 let existence Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI)“. A proběhla úžasná dražba fotografií ve prospěch projektu Obědy pro děti. Do dražby bylo vybráno 30 nejlepších snímků z celoroční fotografické soutěže zaměstnanců SZPI s názvem Nafoť kalendář.

Sbírka mezi zaměstnanci SZPI se uskutečnila jednak prostřednictvím dražby vlastních fotografií, které sami zaměstnanci do dražby přihlásili a následně jejich kolegové vydražili, a jednak prostřednictvím sbírkové pokladničky.

Výsledek dražby a dalších příspěvků zaměstnanců SZPI je naprosto ohromující - výše daru dosáhla částku 181.485,- Kč! Taková suma představuje více než 7.000 školních obědů zaplacených dětem v tíživé situaci.

„Jsem rád, že se podařilo zlepšit situaci tolika dětí a že si naši zaměstnanci v takovém rozsahu našli cestu k charitativnímu projektu souvisícímu s naší činností.“ poznamenal ústřední ředitel SZPI Martin Klanica.

„I díky vydatné pomoci zaměstnanců Potravinářské inspekce se výrazným způsobem zvýší počet dětí, které dostanou školní oběd,“ uvedla Ivana Tykač, ředitelka Women for Women a iniciátorka projektu Obědy pro děti. Podle jejích slov se jen za první dva měsíce právě probíhajícího školního roku jedná již o více než 3.500 podpořených dětí, což je již nyní více než za celý loňský školní rok.

Srdečně děkujeme Státní zemědělské a potravinářské inspekci za její podporu a důvěru. A zejména všem jejím pracovníkům, kteří se k iniciativě svého zaměstnavatele přidali a přispěli tak k pomoci potřebným dětem. Děkujeme!

Vaše Obědy pro děti

obedy_pro_deti_szpi.jpg

Foto: Okamžik slavnostního předání symbolického šeku s příspěvkem zaměstnanců SPZI pro Obědy pro děti

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Zaměstnanci SPZI poslali 180.000 korun na Obědy pro děti

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.