Women for Women poděkovala příznivcům Pygmalionem

23.9.2016

piktogram_w4w.jpgSlavnou komedii G.B. Shawa Pygmalion dostali ve čtvrtek 23. září 2016 ve vinohradském divadle jako dárek podporovatelé projektu Obědy pro děti.

Ten díky obecně prospěšné společnosti Women for Women vstupuje do svého čtvrtého školního roku a každoročně pomůže tisícům hladovějících dětí ze základních škol po celéČeské republice. „Každý rok projekt efektivně pomůže tisícům dětem ze základních škol po celé České republice a každý školní rok počet podpořených dětí roste. Každý rok se nám stále více potvrzuje, jak velký pozitivní vliv má na děti tak na první pohled banální věc jako je školní oběd. Dalo by se tedy říci, že vše je skvělé, ale není. Smutné je, že takový projekt musí vůbec existovat, že v naší republice v 21. století jsou na školách děti, které doslova hladoví. Pocity jsou tedy rozporuplné. Důležité je však to, že projekt Obědy pro děti má smysl,“ uvedla Ivana Tykač, iniciátorka projektu Obědy pro děti. Projekt jen v letošním školním roce, který sotva začal, pomohl nasytit 2 328 dětí. Za celý loňský školní rok počet dětí dosáhl čísla 3 500.  Celkem pak za dobu své existence uhradil obědy 8046 dětem z celé republiky.  

I proto Ivana Tykač, jménem své společnosti Women for Women, o.p.s., pořádá tento již tradiční divadelní večer jako symbolické poděkování pedagogům, zapojeným ministerstvům a největším donátorům projektu. Slavnostního večera se mimo jiné zúčastnila Dana Prudíková, náměstkyně sekce Legislativy a strategie Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a také Martin Kučera, náměstek pro ekonomiku Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Projekt Obědy pro děti pomohl v tomto školním roce již celkem 2328 dětem z 341 základních škol po celéČeské republice a obědy potřebným dětem poskytl v sumě dosahující bezmála 3,9 milionu korun. divadlo.png

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Women for Women poděkovala příznivcům Pygmalionem

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.