Vyhlášena další dětská soutěž: Slož nám báseň...

30.10.2015

soutez_obedy_pro_deti.pngPřišel čas pro vyhlášení naší další zimní soutěže pro děti v rámci projektu Obědy pro děti. Tentokrát s názvem STAŇ SE NAŠÍM JEŽÍŠKEM s podtitulem „Slož nám báseň projektu OBĚDY PRO DĚTI".

Budeme opět velmi rádi, když se prostřednictvím škol děti o této soutěži dozvědí a obdrží zadání např. v rámci českého jazyka. Tentokrát se nemusí soutěže zúčastnit jen jednotlivci, ale i třídy či skupinky spolužáků. V průběhu měsíce listopadu se pak budeme těšit na básničky od dětí. Nejlepší báseň bude vybrána jako oficiální báseň projektu Obědy pro děti a autoři od nás obdrží dárek. 

Soutěž ale rozhodně není uzavřena jen pro spolupracující školy, ani není podmínkou, že by mohly soutěžit jen děti, které podporujeme. Kdo chce a má chuť si zabásnit, ať se přidá také!

Soutěžní básničky můžete zasílat elektronicky na email: (do předmětu uveďte heslo „Soutěž“) či poštou na adresu WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., Vlastislavova 4/152, 140 00 Praha 4 a to nejpozději do 7. 12. 2015. Na práci stačí poznamenat křestní jméno a věk dítěte, popř. třídu. Vyhodnocení proběhne nejpozději do 31. 1. 2016.

"Moc se těšíme na „JEŽÍŠKA“, který pro nás všechny děti nachystají. Věříme, že nám to všem přinese spoustu nových poznatků a děti to bude bavit, stejně jako naše předchozí soutěže," připomněla tradici a přínos takových akcí Jana Skopová z Women for Women.  

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Vyhlášena další dětská soutěž: Slož nám báseň...

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.