Vánoční soutěž 2015

Zoom galleryDo naší další soutěže - „Slož nám báseň projektu OBĚDY PRO DĚTI" - jsme opět od dětí obdrželi velkou spoustu prací, tentokrát krásných básniček. Nebylo vůbec jednoduché vybrat ty „vítězné“. Pečlivě jsme všechna dílka posuzovali; u některých jsme brali v potaz to, že se jedná o žáky nižších stupňů, někde zvítězila kreativita. Školám a dětem děkujeme za krásné práce, ze kterých máme velikou radost. 

Úspěšných 15 autorů jsme odměnili diplomem a také dárečkem od našeho hlavního partnera - značky Nivea. Výběr jedné „Oficiální básně“ nebyl jednoduchý, ale nakonec vyhrála ta, kterou složil Honza ze 7. třídy. Myslíme si, že jeho básnička s názvem „Dobrý pocit“ jednoduše vystihuje to, co cítí hodně dětí z projektu Obědy pro děti.

Oběd zadarmo mám, s výsměšky se už nesetkávám,

svět je veselejší hned, když děti jako já mají na oběd, 

na oběd, jenž nám sílu dává a každý z nás po něm skvělý výkon dává.

Tak velké díky vám, Já totiž v břiše dobrý pocit mám,

a toho si přestat vážit nehodlám.

Celou básničku najdete v galerii úspěšných prací.

Zimní kreativní soutěž, tentokrát s názvem „STAŇ SE NAŠÍM JEŽÍŠKEM“ s podtitulem „Slož nám báseň projektu OBĚDY PRO DĚTI", byla vyhlášena v pátek 30. 10. 2015 a byla jako obvykle určena pro školy a školní děti. Soutěž byla otevřená všem školákům, pro účast není podmínkou zapojení do Obědů pro děti, stačí chuť a vůle se zapojit. Vyhodnocení proběhlo v lednu 2016.

 

Obědy pro děti > O projektu > Dětské soutěže > Vánoční soutěž 2015

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.