V průběhu prázdnin jsme schválili žádosti pro 1.349 dětí

2.9.2016

obedy_logo_fb_sq.jpgTaké v průběhu letošních prázdnin jsme měli velký domácí úkol - přijímat, zpracovávat a schvalovat nové žádosti o zapojení dětí do našeho projektu.

Dle statistiky sestavené k 29. srpnu 2016 jsme obdrželi celkem 326 žádostí na nadcházející školní rok. Počet dětí v žádostech byl 2.323 a do konce srpna jsme vyřídili a schválili pomoc pro 1.122 z nich. Což k 2. září už zase neplatí a číslo poskočilo na 1.349 dětí, pro které jsme obědy již zaplatili. Tyto děti mají v tomto školním roce jistotu společných obědů se svými spolužáky. Je až neuvěřitelné, jak tato čísla každý den rostou. Snažili jsme se vyřešit maximální počet žádosti, aby co nejvíce dětí obědvalo již od počátku školního roku. 

"Ovšem neslevujeme z našich nároků a kvality zpracování. Velký dík patří kolegyním, kteří tuto agendu zpracovávají a dají si tu práci, že každou žádost řeší detailně a individuálně," zdůrazňuje Jana Skopová, ředitelka projektu.

Také pedagogové nám v tom letos velmi pomohli, protože mnoho z nich řešilo pomoc pro děti i v průběhu svých dovolených. Děti mají štěstí, že takové učitele mají. Děkujeme!

Vaše Obědy pro děti

Zoom gallery

Statistika žádostí k 29.8. 2016


Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > V průběhu prázdnin jsme schválili žádosti pro 1.349 dětí

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.