Už ve školce se rodiče domluvili, že otci pomůžou

12.2.2021

Seznamte se s dalším ze skutečných příběhů, se kterými se setkáváme v Obědech pro děti. Vybíráme z doporučující zprávy, kterou nám základní škola k žádosti zaplacení školních obědů poslala:

Zoom gallery

"Chlapec nastupuje naší základní školy do prvního ročníku. Ve školce se rodiče domluvili, že otci, který je samoživitel, zaplatí ze sbírky pomůcky pro chlapce do školy."   

Zoom gallery

"Na základě této informace se ZŠ informovala v mateřské škole o situaci, která je v rodině. Zjistili jsme, že otec je samoživitel, syna má v péči. Matka má již dvě děti z jiných vztahů a ani o jedno se nestará."

  Zoom gallery

"Matka je závislá na alkoholu, na výživě se podílí minimální částkou, protože je v insolvenci. Otec se školkou vždy spolupracoval. Problémy nastávaly s platbami za obědy, výlety a podobně." 

Zoom gallery

"Platil se zpožděním, ale s mateřskou školou vždy komunikoval, a vždy svůj dluh zaplatil, i když později. Do školy bude chlapec dojíždět z vedlejší vesnice, což bude pro otce další finanční náklad." 

Chlapce jsme samozřejmě i díky spolupráci se školou zapojili do Obědů pro děti, a uhradili pro něj školní stravování na celý rok.

Děkujeme, že se zajímáte, děkujeme, že pomáháte s námi!

Vaše Obědy pro děti

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Už ve školce se rodiče domluvili, že otci pomůžou

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.