Soukromí dárci zůstávají i nadále naši oporou

14.3.2016

Především díky soukromým a firemním dárcům jsme v tomto školním roce mohli uhradit obědy již téměř třem tisícům školáků. I nadále tak zůstávají naší velkou oporou. 

foto_obedyprodeti_002_small.jpgKromě finanční podpory představují zejména velkou skupinu lidí, přátel, příznivců a podporovatelů, kteří nám za tři roky pomohli projekt Obědy pro děti úspěšně rozvinout.

Když jsme na přelomu roku uspěli v dotačním programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a získali na rok 2016 podporu ve výši přes 27,5 milionu korun, ani na chvíli nás nenapadlo, že máme "splněno". Ta suma se zdá být obrovská. Přepočítejme si nicméně, že na školní rok to představuje obědy pro asi 5.500 dětí. A my jsme s našimi dosavadními přáteli a partnery dokázali letos společně zajistit obědy pro více než polovinu tohoto počtu! Byli bychom rádi, aby soukromý sektor zůstal nedílnou součástí našeho financování. Pokud se v celé České republice týká hlad ve škole 100.000 dětí, nakrmit 10% z nich je na jedné straně velký úspěch, na straně druhé stále umožňuje kontrolu a správně zacílení pomoci na konkrétní děti.

Budeme velmi rádi, pokud nám naši dosavadní dárci zachovají přízeň i nadále. Myslíme si, že náš projekt je cílený, adresný a správně řízený. Díky spolupráci se školami pomáhá těm dětem, které to opravdu potřebují, a které to skutečně využijí. Ten pocit, že pomáháme správné věci, přece stojí za to!

Vaše Obědy pro děti

Zde najdete celé znění dopisu:

Soubor:obedy_pro_deti_dopis_pro_darce.pdfPopis:

 

 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Soukromí dárci zůstávají i nadále naši oporou

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.