Pro školy: poděkování a informace pro školní rok 2020/21

2.6.2020

obědy_pro_děti_logo_women_for_women.jpgAktuálně rozesíláme na spolupracující Základní školy a Školní jídelny emailem dopis, jehož znění vám přinášíme i zde.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Úvodem děkujeme ředitelům a pedagogům za dosavadní spolupráci a za pomoc dětem. Jen díky vám můžeme potřebným školákům pomáhat, protože jinak bychom se o potřebných dětech nedozvěděli. 

Předpokládáme, a naznačují to i dotazy mnohých z vás, že poptávka a žádosti do projektu Obědy pro děti se v příštím školním roce podstatně zvýší. Jsme na to připraveni. Můžete začít podávat žádosti již nyní.  

 

1. příjem žádostí na celý školní rok 2020/21 byl zahájen (od 1.června)

2. celý proces zůstává stejný, vše potřebné vyřídíte opět online v aplikaci Obědy pro děti

3. počet dětí v žádosti subjektu ZŠ/ŠJ není omezen

 

Celý text dopisu:

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

rádi bychom vám tímto poděkovali za vaši dosavadní spolupráci a především za pomoc dětem. Uvědomujeme si, že jen díky vám můžeme potřebným dětem pomáhat, protože jinak bychom se o nich nedozvěděli. Velmi si vážíme vaší iniciativy, kterou zdaleka nevnímáme jako samozřejmost. Děti mohou být šťastné, že vás mají, protože vám není jejich osud lhostejný. Děkujeme.

Rok 2020 přinesl mnoho změn. Zažíváme něco, o čem jsme si nikdy nemysleli, že by mohlo v našich zeměpisných šířkách nastat. Svět se změnil, a i když tuto změnu můžeme využít k tomu, že ve svých životech i v přístupech změníme leccos k lepšímu, realitou zůstává, že situace mnoha lidí se ekonomicky i sociálně každý měsíc zhoršuje. Do problémů se tak dostávají i lidé ze střední třídy, nejen sociálně slabí. Z těchto důvodů můžeme již dnes předpokládat a naznačují to i dotazy mnohých z vás, že se poptávka a žádosti do projektu Obědy pro děti v příštím školním roce podstatně zvýší. Ve WOMEN FOR WOMEN, o.p.s jsme na to připraveni. 

Budeme moc rádi, když se do projektu Obědy pro děti zapojíte i v nadcházejícím školním roce a budeme tak moci společně nadále pomáhat potřebným školákům, pro které je tato pomoc nejen o pravidelném a teplém jídle. 

Ze své zkušenosti víte, že se snažíme procesy zjednodušovat a být stále maximálně flexibilní, dle aktuální potřeby v průběhu celého školního roku. Jde nám o to, abychom Vás zbytečně nezahlcovali administrativou více, než je nutné, aby děti obědvaly co nejdříve a samozřejmě kontinuálně v průběhu celého školního roku. Pokud potřebujete s něčím pomoci, či jen poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi vám poskytneme podporu administrativní, technickou, právní i lidskou. 

Celý proces zůstává v projektu Obědy pro děti stejný a žádosti na celý školní rok 2020/21 přijímáme opět online v aplikaci Obědy pro děti od 1. 6. do 30. 9. 2020, stejně jako v minulých školních letech. Počet dětí v žádosti subjektu ZŠ/ŠJ není z naší strany ani tentokrát omezen. 

Detailnější informace naleznete zde na našem webu. 

Těšíme se na další spolupráci.

Děkujeme vám za váš čas a pomoc dětem.

V úctě,

Jana Skopová 

Manažer charitativních projektů manželů Tykačových 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Pro školy: poděkování a informace pro školní rok 2020/21

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.