Přijďte 12.12.2017 na "náš" vánoční benefiční koncert!

25.11.2017

Přijďte v úterý 12. prosince 2017 do pražského Klementina načerpat vánoční atmosféru a pozitivní energii na koncert zpěváka a muzikálového herce Josefa Vágnera s dětským sborem Coro Piccolo.

Zoom gallery

Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční  koledy:

úterý 12. prosince 2017, 19:30, Zrcadlová kaple, Klementinum, Praha 1, vstup z Mariánského náměstí.

A výtěžek z koncertu bude věnován "nám" - obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN. Jak jistě víte, W4W je známá především svými Obědy pro děti a dalšími aktivitami spojenými s podporou matek samoživitelek.

Vstupenky v ceně 290,- Kč snadno pořídíte zde na portálu Ticketportal, nebo přímo v pokladně Zrcadlové kaple.

Děkujeme srdečně všem, kteří se na koncertu podílí, a těšíme se na sváteční setkání s vámi!

Vaše Obědy pro děti 

Zoom galleryJosef Vágner (*1990) je český zpěvák a muzikálový herec. První šanci na české hudební scéně dostává Josef od skladatele Karla Svobody, který mu svěřuje roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo. Dnes Josef úspěšně ztvárňuje mnoho dalších rolí v muzikálech, jakými jsou Angelika, Antoinetta - královna Francie, Dracula, Bídníci, Kleopatra, Mata Hari, či Mýdlový Princ a vystupuje v předních muzikálových divadlech Broadway, Hybernia, Kalich, Karlín a Semafor. V prosinci 2007 Josef Vágner získal cenu Objev roku v anketě Český Slavík. Josefa proslavila píseň Mně sílu dáš, irská balada s textem Eduarda Krečmara, která se stala titulní písní jeho debutového alba. Toto album se umisťuje na druhém místě v anketě nejprodávanějších nosičů za rok 2008 „Deska roku“ v kategorii Objev roku. Následují další úspěšná alba jako Vždycky stejně krásná, či Nezapírám. Mimo sólových písní Josef natočil několik duetů. Josef se aktivně věnuje celé řadě charitativních projektů, jakými jsou například UNICEF, Stonožka a Women For Women.

coro_piccolo_obedy_pro_deti.jpgDětský sbor Coro Piccolo je umělecky pružné a moderní seskupení talentovaných zpívajících dětí ve věkovém průměru 9 let. Sbor pořádá samostatné koncerty a divadelní představení, spolupracuje s dalšími hudebníky a hudebními tělesy. Natáčí pro televizi i rozhlas. Členové sboru účinkují v dětských rolích pražských muzikálů, působí i v činohře. 

Zoom gallery

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Přijďte 12.12.2017 na "náš" vánoční benefiční koncert!

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.