Přidejte se

CHCETE PODPOŘIT TENTO PROJEKT?

Naším posláním jsou obědy pro děti. U každé žádosti o podporu posuzujeme, zda rodiče skutečně neposílají děti ve škole na obědy z finančních důvodů, úzce v tom spolupracujeme s řediteli a učiteli. Každá koruna z vašich příspěvků tak míří, kam má. Stoprocentně!

Pokud se chcete stát donátorem projektu, stačí zvolit částku a odeslat ji na náš transparentní účet 888555999/5500

Pro vaši představu, náklady na příspěvek na školní oběd jednoho žáka se pohybují kolem 25 korun denně, tedy měsíčně se jedná o částku 500 Kč. Jde o skutečná čísla, která vychází z našich údajů a statistik; mírné odlišnosti jsou podle regionu, konkrétní školy a věku žáka. Detailní přehled denních částek po krajích vidíte zde v mapce:

Zoom gallery

Budeme rádi, pokud zvolíte jednorázový příspěvek, oceníme i pravidelné opakované příspěvky. U poskytované pomoci je však z pochopitelných důvodů nutné zachovávat anonymitu dětí využívajících projekt, nemůžeme váš příspěvek spojit přímo s konkrétním dítětem. Naším partnerem jsou školy.

Rádi bychom se všemi dárci navázali kontakt, aby se nejednalo o anonymní dary, a byla tak zachována maximální transparentnost. Pokud chcete, ozvěte se nám. Kromě transparentního účtu nabízíme každému dárci individuálně i další možnosti kontroly využití příspěvků a toho, že jsou čerpány jen a pouze na obědy pro děti. Pokud potřebujete, můžete si s námi domluvit i osobní schůzku.

Vydáváme také náš eZpravodaj WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., prostřednictvím něhož vám můžeme být blíže. O jeho zasílání můžete jednoduše požádat zadáním e-mailu v pravém sloupku tohoto webu. Také se s námi můžete spřátelit zde na Facebooku.  

Číslo transparentního účtu: 888555999/5500. Pro vaši představu připomínáme, že jeden školní oběd vychází na 25 korun. Náklady na jeden měsíc školních obědů pro jednoho žáka se pohybují okolo 500 korun, což znamená zhruba 5000 korun na celý školní rok. Další informace o transparentním účtu, případně o potvrzení přijetí daru, najdete také zde

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Obědy pro děti > Přidejte se

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.