Pokorný, Wagner & partneři významně podpořili Obědy

28.2.2017

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři velmi výrazně podpořila náš projekt Obědy pro děti, když přispěla velkorysou finanční částkou ve výši 3.000.000 Kč.  

pokornywagner_logo_2016_claim-cz_rgb.jpg"Problému jsem si všiml před několika lety v pořadu České televize 168 hodin," přibližuje zakládající partner advokátní kanceláře Mgr. Radek Pokorný svou svou cestu k podpoře školních obědů. "Celkem plasticky si umím představit, jaké trauma, fyzické, ale hlavně psychické, to musí být, když dítě nemůže se spolužáky na něco tak samozřejmého, jako je oběd. A protože my jsme měli, tedy zatím, větší štěstí, a objevil se někdo, kdo je schopen se o darované peníze efektivně postarat, rádi jsme sponzorský dar nabídli." Pokorný, Wagner & partneři se podílí na řadě sponzorských aktivit, většinou formou peněžních darů; jak již uvedeno výše, na Obědy pro děti poskytli 3 miliony korun. 

"Ověřili jsme si efektivitu fungování projektu, která nás, stejně jako nadšené lidi, kteří na projektu pracuji, přesvědčila, ze naše peníze budou efektivně využity. Věřím a doufám, ze alespoň trošičku pomůžeme ulehčit život lidí, kteří ho zjevně mají již od útlého věku komplikovaný," dodal k podpoře Obědů pro děti Mgr. Pokorný. 

"Nesmírně si vážíme každého soukromého dárce, který nás podpoří. Výše částky je v tomto případě mimořádná, suma představuje na rok zajištěné školní obědy pro více než 600 dětí," ocenila přínos daru Jana Skopová, ředitelka projektu. "Děkujeme za nás i za děti. Důležitá je pro nás také důvěra dárců v to, že s jejich darem nakládáme maximálně efektivně a 100% peněz jde potřebným školákům na obědy," dodala.

Děkujeme srdečně především jménem všech podpořených dětí!

Vaše Obědy pro děti

 

pokornywagner_logo_2016_image.jpgAdvokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři se sídlem v Praze svým klientům nabízí již od roku 1996 právní služby na profesionální úrovni s ohledem na specifika právního řádu České republiky a práva EU. Od počátku činnosti kanceláře je zavedeným standardem poskytování komplexních právních služeb a poradenství spojených s podnikatelskou činností pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu. Předpokladem takového nasměrování bylo vytvoření vysoce odborného a zkušeného týmu právníků, jejich specializace a koordinace v rámci jednotlivých oblastí práva.

Více informací o Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři najdete zde.

 

 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Pokorný, Wagner & partneři významně podpořili Obědy

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.