Podporují nás

ZÁŠTITA PROJEKTU

msmt_s_textem.jpg

Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Náš projekt od srpna 2015 funguje i pod oficiální záštitou od ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové. "Školní obědy jsou nedílnou součástí školní docházky," dodala ke své podpoře paní ministryně. Podpora od MŠMT je uznáním i podporou pro všechny, kteří se na projektu podílejí. více ...

 

mpsv.png

Podpora Ministerstva práce a sociálních věcí

Velkým oceněním naší práce je oficiální podpora od Ministerstva práce a sociálních věcí. „Je zarážející, že civilizovaná země ve 21. století musí řešit problémy s chudobou a s tím, že děti nemají co jíst. Mým cílem je, aby takových případů bylo co nejméně. Proto vítám aktivity o. p. s. WOMEN FOR WOMEN a ráda jejich práci zaštítím jako ministryně práce a sociálních věcí,“ uvedla Michaela Marksová. více ...

 

 

smocr_blue_logo.jpg

 Záštita od Svazu měst a občí České republiky

Svaz měst a obcí vyslovil podporu a udělil záštitu projektu Obědy pro děti. Věříme, že i tato spolupráce pomůže v řešení tohoto problému, neboť v každé obci či městě České republiky jsou děti, kterých se toto týká.

 

 

logo100procent.jpgZáštita od Asociace krajů ČR

Asociace krajů České republiky udělila záštitu našemu projektu Obědy pro děti. Dopisem ze dne 30.listopadu 2015 nás o tom informoval přímo předseda Asociace JUDr. Michal Hašek. 

  

PARTNEŘI

pokornywagner_logo_2016_claim-cz_rgb.jpg

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o.

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři velmi významně finančně podpořila Obědy pro děti. AKPW sídlí v Praze a svým klientům nabízí již od roku 1996 právní služby na profesionální úrovni s ohledem na specifika právního řádu České republiky a práva EU. Od počátku činnosti kanceláře je zavedeným standardem poskytování komplexních právních služeb a poradenství spojených s podnikatelskou činností pro významnou tuzemskou i zahraniční klientelu. 

 

eltodo_bn_logo.jpg

ELTODO

Naším významným partnerem je skupina ELTODO, která patří mezi 100 nejvýznamnější a nejstabilnější firmy v České republice. Špičková úroveň v oblasti kvality, spolehlivosti, odbornosti a zkušeností je výsledkem systematického vývoje společnosti od roku1991. 

bm.png

BusinessMedia

Vydavatelství nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část vydavatelského portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení, auto-moto a publikace pro autoškoly. Projektu Obědy pro děti poskytuje významný mediální prostor a také produkční a tiskové zázemí.

 

 

reklamni_tasky_logo.jpg

Reklamní tašky

Specializovaný dodavatel reklamních tašek  podporuje projekt Obědy pro děti finanční částkou v rozsahu 1-8% z každé tiskové zakázky. Na každou zakázku je vystaven certifikát s počtem darovaných obědů. Tento certifikát je mezi projektem Obědy pro děti a našimi zákazníky. Díky tomu se naši zákazníci na přímo zúčastňují podpory hladovějícím dětem na základních školách.

bidvest_logo.jpgBidvest Czech Republic s.r.o.

Společnost Bidvest je největší velkoobchod mražených, chlazených a čerstvých potravin i souvisejícího nepotravinářského zboží v České republice a zabývá se výrobou a distribucí potravin do retailu a gastra, včetně školních jídelen. „Součástí firemní strategie je i finanční podpora projektu Obědy pro děti, který považujeme za transparentní adobře vedený. Líbí se nám, že na výběru potřebných dětí se podílí sama škola a její učitelé, kteří žáky osobně znají a jsou také obeznámeni s jejich rodinnou situací.“


all365.jpgALL365 s.r.o.

ALL365 je dynamická společnost, která podporuje Obědy pro děti. V rámci svého vydavatelství a nakladatelství vyrábí vlastní řady papírenských výrobků – kalendářů, diářů, kuchařek a produktů pro děti. Díky jejich podpoře mohlo od roku 2016 obědvat 36 potřebných žáků ze základních škol po celé ČR a bylo pro ně uhrazeno přes 7000 obědů. 

 

la_bottega.jpg

La Bottega di Finestra

Obchod a bistro s italskými delikatesami v Praze. V přední části obchodu, který funguje jako bistro, je možné si objednat snídani, vychutnat kávu, dopřát si rychlý oběd nebo si koupit jídlo s sebou. Bohatá nabídka vín, salámů, parmské šunky a sýrů přímo vybízí k příjemnému posezení. V zadní části obchodu nechybí denně čerstvé ryby a maso, dále nabízí pravé italské pečivo, dezertypřipravené italským cukrářem nebo čokoládové pochoutky. Přináší speciální papírové tašky s logem projektu Obědy pro děti za 6 Kč, jejich zakoupením zákazníci podpoří náš projekt.

ap_logo.jpg

AP Servis

AP Servis se zapojil do finanční podpory projektu Obědy pro děti. AP Servis představuje prvotřídní služby garantované mnohaletými zkušenostmi: servisní služby, rozšířené o prodej a poradenství. Svým zákazníkům nabízí jak kvalitní servis, tak prodej nových spotřebičů, nebo jen originálních náhradních dílů a příslušenství.

 

DÁLE NÁS PODPORUJÍ například ...

logo_favi_obedy_pro_deti.png

FAVI.cz

FAVI je vyhledávač nábytku, dekorací a bytových doplňků pro krásný domov. Obchodníkům pomáhá oslovit zákazníky v tu pravou chvíli, lidem zase najít vybavení, které jejich domovu padne jako ulité. Od nábytku, textilu a dekorací až po svítidla a obklady do koupelny. FAVI vznikalo jako český startup v roce 2015, dnes patří mezi špičku v segmentu nábytku a dekorací. Působí nejen v Česku a na sousedním Slovensku, ale také v Polsku, Rumunsku, Maďarsku nebo Chorvatsku.

 

 

 

convatec_logo.jpg

ConvaTec Česká republika s.r.o.

Společnost je již opakovaně podporovatelem projektu Obědy pro děti, záleží jí na pomoci potřebným dětem. Díky štědrým finančním darům od ConvaTecu na transparentní účet tak mohlo být uhrazeno více než 5.000 školních obědů v celé České republice.

 

kfc_logo_obedy_pro_deti.png

 

KFC

KFC (Kentucky Fried Chicken) - fastfood restaurace - v roce 2017 finančně podpořily Obědy pro děti. Zakladatelem je Colonel Harland Sanders, který vytvořil tajnou směs 11 druhů bylinek a koření nazvanou Original Recipe. V ČR byla první KFC byla otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ul. v Praze, v roce 2017 otevřeli již 80. restauraci.

  

 

 

logo_cz-01.jpg

Nadační fond AVAST

Nadační fond AVAS - Spolu se zaměstnanci - podpořil v roce 2017 Obědy pro děti. Na návrh zaměstnance společnosti Avast Software, který doporučil WOMEN FOR WOMEN, o. p. s, a po odsouhlasení pomoci z Nadačního příspěvku, tak umožnili obědvat ve školních jídelnách dalším dětem. Díky poskytnutému daru ve výši 50.000,- Kč bylo ve školním roce 2017/18 uhrazeno přibližně 2.000 obědů pro potřebné školáky. 

 

sodexo.png

Sodexo

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců jeho klientů. Zdá se, že je to přímá paralalela s posláním, které plní ve žákům ve školách naše Obědy pro děti, a Sodexo se tak přirozeně stalo partnerem projektu. Firma poskytla v listopadu a prosinci 2014 především rozsáhlý reklamní prostor ve svých provozovnách a na stravenkách.

 

porovnej24_logo.pngPorovnej24.cz

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Prostřednictvím portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás tennejvýhodnější, ale i uzavřít si pojištění nebo koupit energie on -line.Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenunatrhu s množstvím slev.

logo.jpgSlužby v oblasti odpadového hospodářství nabízí GREEN Solution původcům odpadů, zařízením k nakládání s odpady, kolektivním systémům, obcím a městům, povinným osobám, výrobcům, akreditovaným zástupcům anebo investorům v oblasti nakládání s odpady.

alza_obedy_pro_deti.jpg

Zaměstnanci společnosti Alza.cz vybrali v rámci své firemní akce na konto Obědů krásnou částku, kterou ještě následně firma zdvojnásobila a vložila na transparentní účet. Díky této podpoře bylo pro děti uhrazeno více jak 1.400 obědů! 

 


logo_divadlo_gong_obedy_pro_deti_2018.jpgDivadlo Gong nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů. Významnou součástí programové nabídky jsou divadelní představení pro děti. V rámci svého charitativního projektu "ŠÁTEK S PŘÍBĚHEM" přispívá výtěžkem na transparentní účet projektu.

 

 

logo-ss.pngV SNACKSMARTu se snaží o to, aby i v práci lidé měli zdravé snacky vždycky po ruce. Do firem dodávají skvělé dobroty, které dodávají energii, ne kila navíc. Chytré snacky jsou alfou a omegou, zdaleka to ale není všechno. Firmám SNACKSMART pomáhá objevovat nejnovější trendy i ověřené způsoby, jak budovat báječnou firemní kulturu, zvyšovat motivaci, výkon a spokojenost zaměstnanců. SNACKSMART propaguje projekt OBĚDY PRO DĚTI na konferencích a dalších akcích a take finančně.

epojisteni_obedy_pro_deti.pngSpolečnost ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny NetBrokers Holding se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. „My v ePojisteni.cz vždy rádi podpoříme projekt, který má smysl. A takovým projektem rozhodně Obědy pro děti jsou!“

 

jooble_logo.png

Jooble je jeden z největších mezinárodních pracovních vyhledávačů v 71 zemích, s náštěvností 80 milionů lidi měsičně. Obědy pro děti podpořil poskytnutím reklamního prostoru na svém webu. 

 

 

 

stx-enterprises_obědy_pro_děti_logo.pngVe skupině Stratox pomáhájí svým partnerům s digitální transformací. Staví na vysoké odbornosti a zkušenostech týmu. "Stejně tak, jak pomáháme tvořit budoucnost našich klientů, tak cítíme potřebu i pomoci k lepší budoucnosti dětem. Proto již několik let pravidelně přispíváme projektu Obědy pro děti," dodává Stratox k podpoře našeho projektu.

 

 

Zoom galleryFinanční podpora od skupiny Metallica se k nám dostává prostřednictvím jejich nadace All With My Hands: "Chceme se podělit o své štěstí a vrátit něco komunitám, fanouškům a přátelům, kteří nás tolik let podporovali," píše kapela o své nadaci. Podpořili nás příspěvkem - podílem ze vstupného ze svých pražských koncertů. 

 

 

 

 

 

se_800x206.pngSMART EMAILING - mediální partner

E-mail marketing chytře. SmartEmailing je nástroj pro chytrý a účinný e-mail marketing kompletně v češtině. Zakládá si na neustálém vývoji, vzdělávání podnikatelů a marketérů o e-mailingu bez spamu a zákaznické podpoře dělané srdcem. 

 

DĚKUJEME SRDEČNĚ ZA PODPORU JIM I VŠEM DALŠÍM!

Obědy pro děti > O projektu > Podporují nás

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem