Naše kampaň

qvyd5xzdmk.jpg

Již se začátkem školního roku 2014/15 jsme spustili reklamní kampaň Obědy pro děti - "Pomozte nám nakrmit děti jídlem a láskou". Cílem kampaně je informovat veřejnost o této problematice a pomoci všem potřebným dětem usednout společně se spolužáky k jídelnímu stolu ve školních jídelnách. Čím více lidí podpoří Obědy pro děti, tím méně bude hladových dětí v České republice. Díky podpoře medií kampaň stále probíhá. 

Celou kampaň připravila agentura Comtech, produkce se zhostil tým Punk Film, režisérem reklamního spotu je Matěj Balcar, hudbu složil Jan Kleník. Svým výrazným hlasovým projevem spot obohatil herec Karel Heřmánek, který se tak připojil k dalším "dobrovolníkům", kteří Obědy pro děti podporují. Autorkou fotografií reklamní kampaně je Anna Kovačič.

Zvláštní poděkování patří Městské části Praha 1 a Základní škole nám. Curieových za poskytnutí potřebné zázemí a školní jídelny pro natáčení.

Součástí kampaně, která je první takovou v naší historii, jsou televizní a rozhlasové spoty a inzeráty. Jak se Vám líbí? Přidáte se?

Děkujeme na tomto místě všem, kteří se na přípravě, tvorbě a šíření reklamní kampaně podíleli!


Obědy pro děti > O projektu > Naše kampaň

 

Staňte se Fanouškem

Odběr e-Zpravodaje

Chcete pravidelně dostávat veškeré informace na váš e-mail? Přihlašte se k našemu odběru a nic vám neunikne.

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-19