Uplynulé kampaně

qvyd5xzdmk.jpg

Již se začátkem školního roku 2014/15 jsme spustili reklamní kampaň Obědy pro děti - "Pomozte nám nakrmit děti jídlem a láskou". Cílem kampaně je informovat veřejnost o této problematice a pomoci všem potřebným dětem usednout společně se spolužáky k jídelnímu stolu ve školních jídelnách. Čím více lidí podpoří Obědy pro děti, tím méně bude hladových dětí v České republice. Díky podpoře medií kampaň stále probíhá. 

Celou kampaň připravila agentura Comtech, produkce se zhostil tým Punk Film, režisérem reklamního spotu je Matěj Balcar, hudbu složil Jan Kleník. Svým výrazným hlasovým projevem spot obohatil herec Karel Heřmánek, který se tak připojil k dalším "dobrovolníkům", kteří Obědy pro děti podporují. Autorkou fotografií reklamní kampaně je Anna Kovačič.

Zvláštní poděkování patří Městské části Praha 1 a Základní škole nám. Curieových za poskytnutí potřebné zázemí a školní jídelny pro natáčení.

Součástí kampaně, která je první takovou v naší historii, jsou televizní a rozhlasové spoty a inzeráty. Jak se Vám líbí? Přidáte se?

Děkujeme na tomto místě všem, kteří se na přípravě, tvorbě a šíření reklamní kampaně podíleli!


 

Ambasadorkou Women for Women a Obědů pro děti se stala Simona Krainová.

„Stala jsem se hlasem těch dětí, které nikdo neslyší,“ popisuje Simona svou roli. Udělám maximum, aby se o možnosti přihlásit se do Obědů pro děti dozvědělo co nejvíce potřebných, a že ostatní lidé mi s tím pomůžou."


Hlas, který je slyšet. Simona Krainová, Obědy pro děti

Více informací o "Hlasu, který je slyšet", najdete na webu Women for Women.

Obědy pro děti > O projektu > Uplynulé kampaně

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.