La Bottega di Finestra rozšířila partnerství s Obědy pro děti

2.7.2015

La Bottega di Finestra rozšířila partnerství s Obědy pro děti

S radostí můžeme informovat, že se restaurace La Bottega di Finestra rozšířila formu partnerství s projektemObědy pro děti. Aby si mohly dobré a teplé jídlo vychutnat všechny děti, připravili v restauraci speciální papírové tašky s logem našeho projektu. Zakoupením tašky, která stojí 6 korun, zákazníci podpoří Obědy pro děti.

La Bottega di Finestra je obchod a bistro s italskými delikatesami, který nabízí pouze ty nejlepší produkty. Riccardo Lucque s Ondřejem Rákosníkem ho otevřeli v lednu 2012. 

V přední části obchodu, který funguje jako bistro, je možné si objednat snídani, vychutnat kávu Gianni Frasiho, dopřát si rychlý oběd dle každodenní nabídky nebo si jednoduše koupit jídlo s sebou. Bohatá nabídka vín, salámů, parmské šunky a sýrů přímo vybízí k příjemnému posezení.

V zadní části obchodu nechybí denně čerstvé ryby a maso včetně unikátního boxu na zrání masa. Hlavním dodavatelem certifikovaného stařeného masa z regionu Marche je pan Domenico Celli, chovatel vzácného plemene Marchigiana.La Bottega di Finestra nabízí pravé italské pečivo, které každý den peče pekař Mimmo z jihoitalské Altamury, ale také dezerty připravené italským cukrářem Danielem nebo čokoládové pochoutky od Claudia Coralla.

la_bottega_image.jpg

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > La Bottega di Finestra rozšířila partnerství s Obědy pro děti
Loading...

Aktuality

Stránkování

 
Loading...

Aktuality

Stránkování

 

 

Staňte se Fanouškem

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-21