Kabelkový bazar v Liberci vynesl 57.500 na školní obědy

13.11.2018

liberecky_denik_logo.pngJiž pátý ročník charitativního Kabelkového bazaru se konal v Liberci. Peníze vybrané v bazaru díky projektu Obědy pro děti zaplatí konkrétním školákům Liberecka stravování na celý školní rok.

Z celkového výnosu se téměř 18 tisíc korun získalo z prodejů v dražbě, která byla součástí bazaru. Dražily se kabelky exkluzivních značek, a to za zlomek původní ceny. Došlo i na kabelky známých osobností. Herci ale pomáhali i v rolích modelek a modelů během přehlídky.

kabelkvoý_bazar_2.jpgBazar pořádá redakce Libereckého deníku: "Letos jsme vydělali opět více, než loni, téměř šedesát tisíc. Několika školákům, respektive školám předáme peníze na jeden rok přímo, zbytek poputuje opět na Vaše konto. Děkujeme předem za pomoc pro děti z Liberecka," napsala nám redaktorka Jana Švecová. "Pěkné kabelky do příštího roku začínáme sbírat už nyní a věříme, že se k nám znovu připojíte," dodala. Velmi rádi, dodáváme my.

Celý článek o akci včetně bohaté fotogalerie najdete zde na stránkách Libereckého deníku.  

Děkujeme za báječnou akci: redakci Libereckého deníku, všem, kdo Kabelkový bazar připravili, těm, kdo se na něm podíleli, těm, kdo do bazaru věnovali své kabelky, milým dámám nebo pozorným manželům, kteří kabelky pořídili ... a všem ostatním. Díky, že pomáháte s námi!

Vaše Obědy pro děti. 

 

 

 

 

 

  

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Kabelkový bazar v Liberci vynesl 57.500 na školní obědy

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.