Hlavní partner - NIVEA

nivea_pecuje_o_rodinu.jpg

Značka NIVEA je hlavním partnerem našeho projektu Obědy pro děti.

Dlouhodobá spolupráce začala v roce 2015 a spočívá jak v přímé finanční podpoře, tak ve věcném plnění. Výrobky a produkty NIVEA tak nejen pomáhají, ale navíc také slouží a dělají radost dětem i jejich maminkám. „Například jen pro loňský rok jsme projektu poskytli finanční podporu, která představuje 24 000 jednotlivých obědů pro potřebné děti“, upřesňuje objem spolupráce Barbara Jelínková marketingová manažerka firmy Beiersdorf, stojící za značkou NIVEA. Doplňujeme, že celkový objem pomoci hlavního partnera zůstává stejný i pro rok 2016.

„Projekt Obědy pro děti pomáhá již třetí rok více než třem tisícovkám dětí z více než šesti set základních škol po celé České republice. Ukazuje se, že dětem, které díky projektu obědvají, se v mnoha případech zlepšila školní docházka a v několika případech i školní prospěch. Pro děti samotné je nejdůležitější pocit, že mohou jít na oběd stejně jako jejich spolužáci a mohou tak být součástí dění, které děti ve školní jídelně denně zažívají. Samozřejmě je také důležité, že si děti osvojují stravovací návyky a mají více energie pro odpolední výuku. Proto je pro nás význam spolupráce se značkou NIVEA nedocenitelný a velmi si jí vážíme,“ říká Ivana Tykač. 

ncr_13210_bigblue_family_children_small.jpg

Již více jak 100 let rodiny po celém světě důvěřují výrobkům NIVEA, které přinášejí tu nejlepší péči o pokožku. NIVEA se za tu dobu stala skutečným členem domácnosti a právě proto je pro ni péče o rodinu naprosto přirozená. NIVEA se však zavázala pečovat o rodiny ještě mnohem víc, a to tak, že podporuje organizace, které pomáhají dětem. Poskytuje finanční podporu přímo na obědy pro děti a pomáhá se zviditelněním projektu prostřednictvím médií. Více o programu „NIVEA pečuje o rodinu“ naleznete zde na NIVEA.cz/rodina.

Obědy pro děti > O projektu > Podporují nás > Hlavní partner - NIVEA
Loading...

Podporují nás

  Loading...

  Podporují nás

   Záštita

    

    

    

    

    

    

    

   Staňte se fanouškem