E-ZPRAVODAJE 2019

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad a prosinec 2019

"Rádi bychom vám všem, našim milým čtenářům, příznivcům, spolupracovníkům, partnerům a podporovatelům popřáli, ať do nového roku vykročíte tou správnou nohou a prožijte magický rok 2020 ve zdraví a lásce." Za tým Women for Women a projekt Obědy pro děti Ivana Tykač, ředitelka.  

Co se u nás dělo na konci roku 2019, se dozvíte ve Zpravodaji. 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_listopad_prosinec_2019.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? 

Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

  

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - říjen 2019

Podzim máme v plném proudu, skoro jako by s námi závodil, protože u nás se v podstatě také nezastavíme. Poktřtili jsme náš kalendář Pod hladinou, naplno se v našich prostorách realizují kurzy, terapie a poradny, takže se stále kolem nás něco děje. Obědy pro děti zajistily školní stravování už pro téměř 8.000 dětí. Jo a... rozjeli jsme nový projekt, ale o tom detailněji v příštím čísle.

Přejeme vám krásné čtení a pohodový podzim! Vaše Obědy pro děti

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_rijen_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září 2019

V létě jsme nezaháleli, pilně jsme pracovali a připravovali se na nápor nových přihlášek na školní obědy. Chceme, aby děti obědvali už od začátku školní roku,  a tak musí v září všechno klapat. I týmy z dalších projektů se činily, náš Zpravodaj se tedy pořádně naplnil.

Přejeme vám krásné čtení a pohodový podzim! Vaše Obědy pro děti

Soubor:zpravodaj_women_for_women_zari_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2019

Poslední měsíc školního roku skončil a před námi jsou dva měsíce prázdnin. Ale s námi je to jako s letní přírodou, když dozrají jahody a zdá se, že je po sezóně, stačí se ohlédnout a vidíme, že dozrávají višně… a je zase na co se těšit a co dělat. My jdeme česat plody naší práce, vám přejeme krásné léto a počtení.

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_cerven_2019.pdfPopis:

 Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2019

Je za námi máj, čas lásky, ale i nové energie, kterou nám kvetoucí příroda vlévá do žil. A jak můžete vidět níže mezi řádky, energie bylo na rozdávání, a tak jsme rozdávali, kudy jsme chodili, a vy jste byli u toho…

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_kveten_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2019

Duben nám umožnil zakusit opravdové jaro a díky velikonočním svátkům nám ho dopřál i užít dle vlastní libosti. Ale co vše jsme stihli ve WOMEN FOR WOMEN, o. p. s., ve zbytku měsíce, abychom si volno náležitě zasloužili?

Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2019.pdfPopis: 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2019 

Březen byl měsíc plný změn a změny my rádi, jelikož právě ty jsou „gró“ naší práce. Spolu s jarem přišly první teplé dny a změna času na letní, která sice mohla přinést trochu té jarní únavy, ale zase nám dny rozzářila slunečními paprsky. A právě sluníčko a pozitivní zprávy jsou na jarní únavu ten pravý lék, pojďte se tedy nabít s námi.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2019 

Čas nám všem velmi rychle utíká a je za námi další měsíc roku 2019. Počasí bývá v únoru obvykle nevlídné, a my jsme se konečně dočkali pořádné zimy, ale té bez sněhu. A co nám měsíc únor přinesl ve WOMEN FOR WOMEN, o. p. s., krom jarních prázdnin a viditelně prodlouženého dne?

Soubor:women_for_women_zpravodaj_unor_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2019 

Nový rok nám s sebou přinesl i nové kolegy, nové nápady a novou energii do žil. Šťastná jízda číslo 7 pro WOMEN FOR WOMEN právě začíná!

Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_2019.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE > E-ZPRAVODAJE 2019

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem