E-ZPRAVODAJE 2018

Zpravodaje WOMEN FOR WOMEN 2018

Co se u nás dělo v roce 2018? Dozvídáte se ve Zpravodaji. 

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)  

 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - prosinec 2018 

Prosinec je nejen měsícem adventu a Vánoc, ale též vyvrcholení celoroční práce. Vzrušené hemžení po kanceláři se nevyhnulo ani nám. S náručemi plnými taštiček s dárky a přáníčky pro naše vážené kolegy a sponzory jsme pobíhali v rytmu koled, ťukotu klávesnic a cinkání tramvají až do posledních předvánočních dní. Ale i přesto, nebo právě proto je prosinec jeden z nejkrásnějších měsíců roku.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_prosinec_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad 2018

Konec listopadu věstí začátek adventu a to znamená vánoční náladu, kterou v nás vyvolává všudypřítomná vůně cukroví, svařeného vína, chvojí a třpyt ozdob. Koho vánoční nálada ještě nedostihla, doporučujeme cukroví a svařené víno požít... a v klidu se podívat na novinky v našem Zpravodaji.

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_listopad_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září až říjen 2018 

Říjen nám připomněl, jak krásné byly letní dny, ale také nám již donesl pravé podzimní sychravo. To však nic nemění na naší náladě. A když mohou mít své „HYGGE“ Dánové, proč bychom ho nemohly mít my ve WOMEN FOR WOMEN a vy všichni naši přátelé a příznivci? Samozřejmě, že můžeme, tak si pojďte přečíst, jak se nám „HYGGE“ v říjnu dařilo spoluvytvářet… podrobnosti a další zajímavosti v našem Zpravodaji. 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_říjen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - srpen 2018

Prázdniny odtančily baletním krokem do babího léta a přidusal nám nový školní rok. A jak jsme si užily druhý prázdninový měsíc? Hravě i pernou prací, společně i v osamělém strážení běhu služeb a vzpomínání na „dovolenkující se“ kolegy...podrobnosti čtěte v našem Zpravodaji. 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_srpen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červenec 2018

Našim školáčkům a studentům začaly dva měsíce prázdnin, ale my jsme v kancelářích stále. Plánujeme jim nějakou tu zábavu, se školami domlouváme obědy na příští školní rok, s maminkami pracujeme na tom, aby se jim lépe dařilo v rodinném životě, a pro vás všechny připravujeme zajímavé novinky.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_červenec_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben až červen 2018

Duben až červen byly velice nabité měsíce, a proto jsme se ozvali později ... zato s velice nabitým Zpravodajem. Pokud jsme se spolu na některé z akcí setkali, neváhejte a napište nám třeba na Facebook, budeme moc rádi za vaši interakci.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_červen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2018

Fungujeme na plné obrátky; zahájili jsme V. ročník vzdělávacího programu The Bridge, hostili jsme mezinárodní konferenci jako členové rady COFACE FAMILIES EUROPE a také jsme se účastnili Udržitelně Chic/SWAP/Lucie Poubová, neboť oni podpořili náš projekt Obědy pro děti. Čtěte více v březnovém Zpravodaji!

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2018

Ke konci února jsme pomohli 6745 dětem z 848 základních škol a školních jídelen z celé České republiky. Víte, kolik se zapojilo základních škol? A kolik jsme v tomto školním roce již za obědy pro děti zaplatili? Odpovědi a další informace o dění u nás najdete v únorovém Zpravodaji...

Soubor:women_for_women_zpravodaj_únor_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2018

Nový rok jsme spolu s našimi klientkami WOMEN FOR WOMEN přivítali společně stylově nedělním vařením čočky. V lednu jsme například finalizovali Závěrečnou zprávu projektu Obědy pro děti k odevzdání na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. A opět jsme získali MŠMT dotaci i pro rok 2018, opravdu hodně peněz. Kolik? Odpověď najdete ve Zpravodaji...

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_2018.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE > E-ZPRAVODAJE 2018

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem