E-ZPRAVODAJE 2016

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? 

Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_hlavicka.jpg

(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - prosinec 2016

Rok 2016 utekl jako voda. Když jsme se teď ke konci roku probírali všemi aktivitami, akcemi a soutěžemi, které nám připomíná spousta fotek a videí, zjistili jsme, že za uplynulý rok jsme toho prožili opravdu hodně. Máme spoustu krásných, veselých vzpomínek a zážitků, které budeme mít ještě dlouho v paměti, víme, že ne vždy je vše tak krásně zalité sluncem, jak bychom chtěli, a proto nasloucháme a nikdy se nevzdáme.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_prosinec_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad 2016

Hned se začátkem listopadu jsme se zúčastnili několika konferencí, naši rodinní konzultanti si doplňovali informace na školení se specialistou z oddělení sociálních věcí. V projektu Obědy pro děti se nám povedlo pomoci už 3.732 dětem z celé ČR. Vyšla knížka Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky, Mladý kokos CZ pro nás prodával kokosy. Chcete vědět více? Čtěte listopadový Zpravodaj.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_listopad_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - říjen 2016

V projektu Obědy pro děti jsme ke konci října měli zapojeno přes 3.500 dětí, více než za celý minulý školní rok. Dále se například dozvíte, co pro nás udělali studenti z Gymnázia Přípotoční nebo zaměstnanci SPZI. To - a mnohé další - čtěte v říjnovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_rijen_2016.pdfPopis: 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září 2016

Opět vám přinášíme přehled našich pestrých aktivit za uplynulý měsíc. Nový školní rok 2016/2017 zdárně odstartoval; v počtech zaplacených obědů už jedeme na plné obrátky, během září máme v programu už více než 2.700 dětí, a další přibývají každý den! Čtěte zářijový Zpravodaj.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_zari_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - léto 2016

Ani se nám nechce věřit, že už dětem končí léto a nám všem pomalu, ale jistě také teplé a slunečné počasí. My v Obědech pro děti jsme během prázdnin plnili svůj domácí úkol - vyřizovali jsme nové žádosti na další školní rok. Kolik jich bylo? To a další o našich aktivitách se dozvíte se v letním Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cervenec_srpen_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2016

Prázdniny jsou tu a léto začalo! My vždy jenom valíme oči, že už je další měsíc a tak nějak se snažíme dát dohromady, co vše jsme za těch posledních zhruba 30 dní dělali, navštívili či čeho se zúčastnili. Rekapitulace je ale vždy příjemná, člověk si to tak trochu prožije znovu. Co jsme tedy v červnu prožili? Dozvíte se ve Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cerven_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2016

Nejvýznamnější květnovou událostí pro nás byl DEN RODINY WOMEN FOR WOMEN, dle ohlasů se nám první ročník vydařil.  A projektu Obědy pro děti pomalu končí třetí školní rok, a v něm pomáháme už více než třem tisícovkám dětí. Čtěte květnový Zpravodaj...

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_kveten_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2016

Duben, ještě tam budem ... kdeže všude jsme to byli? Třeba na dvou koncertech, nebo v Amsterodamu. A se školními obědy pomáháme už více než třem tisícovkám dětí. Přejeme Vám krásný květen plný slunečných dnů a skvělých zážitků! A těšíme se na setkání s vámi 15. května odpoledne v Grébovce na Dnu rodiny, pozvánku najdete ve Zpravodaji.

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2016

V březnu jsme zvládli navštívit festival Všem Ženám, oslavili jsme první absolventky vzdělávacího programu The Bridge, v Obědech pro děti máme už přes tři tisícovky malých strávníků a stále vyřizujeme další a další žádosti. Celý měsíc byl pro nás nabitý aktivitami … jakými? Čtěte v našem březnovém Zpravodaji …  

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2016

Naše projekty a programy se úspěšně rozrůstají: Obědy pro děti se staly celospolečenským fenoménem a letos v nich budou využity už desítky milionů korun, knížka Jak přežít první k-rok má svůj televizní pořad ... Ještě že měl únor 29 dní, a tak jsme všechno stihli. Více v našem únorovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_unor_2016.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2016

My jsme v lednu prožili mnoho nového. Největší radost máme ze zahájení našeho nového vzdělávacího program The Career Bridge. Zažili jsme také zajímavé akce, jako například Freestyle Kolbenka s puberťáky či koncert PKO s maminkami, s těmi nejmenšími jsme zašli do divadla a ... spousty dalšího se dozvíte v našem Zpravodaji.

 Soubor:womenforwomen_zpravodaj_leden_2016.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE > E-ZPRAVODAJE 2016

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem