E-ZPRAVODAJE 2015

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - prosinec 2015

Čas velmi rychle plyne a další rok je za námi. Konec roku je vždy časem bilancování, nových předsevzetí a naděje, že nás a naše blízké nečeká nic zlého. Přejeme Vám, abyste prožili šťastný, úspěšný a poklidný rok, plný zdraví, lásky, ohleduplnosti, pochopení a příjemných pozitivních zvratů. A třeba Vás k dobrým skutkům inspirují naše prosincové aktivity - čtěte v prosincovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_prosinec_2015.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? 

Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

hlavička_zpravodaje_women_for_women.jpg

Níže pak najdete dřívější vydání našeho Zpravodaje. 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad 2015

Ke konci listopadu podporujeme v programu Obědy pro děti již téměř 1.500 dětí. Naplno se rozběhl se program The Bridge. A vaše duše jistě potěší ukázky dětských básní z naší letošní soutěže. To vše v listopadovém Zpravodaji. Přejeme Vám krásné a poklidné Vánoce v kruhu Vašich blízkých!

Soubor:women_for_women_zpravodaj_listopad_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - říjen 2015

Na konci října máme v programu Obědy pro děti již více než 1000 dětí a zaplatili jsme za ně více než 4000000 korun, dalších 1500 přijatých žádostí zpracováváme. Dále se dozvíte třeba o zahájení našeho nového projektu The Bridge .. to vše v říjnovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_rijen_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září 2015

Jak vstoupil náš projekt Obědy pro děti do nového školního roku? Toto a další zajímavé zprávy a informace naleznete v záříjovém vydání.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_zari_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - srpen 2015

Byli jsme na letní táboře s "našimi" dětmi a maminkami, pokračovali jsme v přípravě "Obědů pro děti" na nadcházející školní rok, spouštíme nový vzdělávací program "The Bridge" ... více se dozvíte v našem srpnovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_srpen_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červenec 2015

Jsme prý jako máma, napsaly nám děti z Ústí nad Labem. Děkujeme! Celý dopis si můžete přečíst v červencovém Zpravodaji, stejně tak i další zajímavosti a údaje o naší činnosti.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cervenec_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2015

Pro děti skončil další školní rok, my už se chydáme na ten nový,  potřebných dětí bude v novém roce ještě více. Budeme moc rádi, když se k nám znovu přidáte. Co se u nás dělo v červnu, dočtete se v aktuálním Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cerven_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2015

Dětem se vrací ztracené sebevědomí... jedna žákyně přestal krást spolužákům svačiny... děti bývaly neklidné až agresivní... Seznamte se s výsledky dotazníkové ankety mezi učiteli v rámci projektu Obědy pro děti, a udělejte si představu, co všechno znamená a změní obyčejný školní oběd. Nejen o tom čtěte v květnovém Zpravodaji.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_kveten_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2015

V dubnovém vydání našeho Zpravodaje najdete opět zajímavosti a novinky o dění u nás a kolem nás. Vyšla například kniha "Jak přežít první (k)rok", naše mezinárodní spolupráce dostal další impuls. A je zde také několik zajímavých dat: víte, že 2 000 dětí v našem programu Obědy pro děti představuje 400 000 vydaných jídel během školního roku? Obrovské číslo! Díky Vám všem, kteé pomáháte s námi...

Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2015.pdfPopis:     

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2015

Že děti nechodí na školní obědy a místo toho hladoví, to se nestane jen tak. Často je to volba maminek samoživitelek. Teda "volba": když nemáte ani korunu, nemůžete zaplatit, a když nezaplatíte, tak dítě neobědvá, to je realita. A právě problematice samoživitelství, zejména v kritickém prvním roce, se zabývá z velké části kniha "Jak přežít první (k)rok", o níž se dozvíte v březnovém Zpravodaji. Plus další zprávy o dění u nás.   

Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2015

V tomto vydání Ivana Tykač předkládá velmi konkrétní a zajímavá fakta a poznatky o matkách - samoživitelkách, dozvíte se, jaké jsme navázali zahraniční partnerství, najdete zde aktuální čísla našeho projektu "Obědy pro děti" a další zajímavosti.  

Soubor:women_for_women_zpravodaj_unor_2015.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2015

Přijali jsme milé pozvání na koncert vážné hudby, vybrali jsme vítěze výtvarné soutěže "MÁ ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" a získali jsme oficiální podporu jednoho z krajských hejtmanů. Kterého? To a další zajímavosti se dočtete v našem lednovém Zpravodaji ...    

Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_2015.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE > E-ZPRAVODAJE 2015

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem