E-ZPRAVODAJE

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad a prosinec 2019

"Rádi bychom vám všem, našim milým čtenářům, příznivcům, spolupracovníkům, partnerům a podporovatelům popřáli, ať do nového roku vykročíte tou správnou nohou a prožijte magický rok 2020 ve zdraví a lásce." Za tým Women for Women a projekt Obědy pro děti Ivana Tykač, ředitelka.  

Co se u nás dělo na konci roku 2019, se dozvíte ve Zpravodaji. 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_listopad_prosinec_2019.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? 

Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

  

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - říjen 2019

Podzim máme v plném proudu, skoro jako by s námi závodil, protože u nás se v podstatě také nezastavíme. Poktřtili jsme náš kalendář Pod hladinou, naplno se v našich prostorách realizují kurzy, terapie a poradny, takže se stále kolem nás něco děje. Obědy pro děti zajistily školní stravování už pro téměř 8.000 dětí. Jo a... rozjeli jsme nový projekt, ale o tom detailněji v příštím čísle.

Přejeme vám krásné čtení a pohodový podzim! Vaše Obědy pro děti

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_rijen_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září 2019

V létě jsme nezaháleli, pilně jsme pracovali a připravovali se na nápor nových přihlášek na školní obědy. Chceme, aby děti obědvali už od začátku školní roku,  a tak musí v září všechno klapat. I týmy z dalších projektů se činily, náš Zpravodaj se tedy pořádně naplnil.

Přejeme vám krásné čtení a pohodový podzim! Vaše Obědy pro děti

Soubor:zpravodaj_women_for_women_zari_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2019

Poslední měsíc školního roku skončil a před námi jsou dva měsíce prázdnin. Ale s námi je to jako s letní přírodou, když dozrají jahody a zdá se, že je po sezóně, stačí se ohlédnout a vidíme, že dozrávají višně… a je zase na co se těšit a co dělat. My jdeme česat plody naší práce, vám přejeme krásné léto a počtení.

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_cerven_2019.pdfPopis:

 Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2019

Je za námi máj, čas lásky, ale i nové energie, kterou nám kvetoucí příroda vlévá do žil. A jak můžete vidět níže mezi řádky, energie bylo na rozdávání, a tak jsme rozdávali, kudy jsme chodili, a vy jste byli u toho…

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_kveten_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2019

Duben nám umožnil zakusit opravdové jaro a díky velikonočním svátkům nám ho dopřál i užít dle vlastní libosti. Ale co vše jsme stihli ve WOMEN FOR WOMEN, o. p. s., ve zbytku měsíce, abychom si volno náležitě zasloužili?

Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2019.pdfPopis: 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2019 

Březen byl měsíc plný změn a změny my rádi, jelikož právě ty jsou „gró“ naší práce. Spolu s jarem přišly první teplé dny a změna času na letní, která sice mohla přinést trochu té jarní únavy, ale zase nám dny rozzářila slunečními paprsky. A právě sluníčko a pozitivní zprávy jsou na jarní únavu ten pravý lék, pojďte se tedy nabít s námi.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2019 

Čas nám všem velmi rychle utíká a je za námi další měsíc roku 2019. Počasí bývá v únoru obvykle nevlídné, a my jsme se konečně dočkali pořádné zimy, ale té bez sněhu. A co nám měsíc únor přinesl ve WOMEN FOR WOMEN, o. p. s., krom jarních prázdnin a viditelně prodlouženého dne?

Soubor:women_for_women_zpravodaj_unor_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2019 

Nový rok nám s sebou přinesl i nové kolegy, nové nápady a novou energii do žil. Šťastná jízda číslo 7 pro WOMEN FOR WOMEN právě začíná!

Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_2019.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - prosinec 2018 

Prosinec je nejen měsícem adventu a Vánoc, ale též vyvrcholení celoroční práce. Vzrušené hemžení po kanceláři se nevyhnulo ani nám. S náručemi plnými taštiček s dárky a přáníčky pro naše vážené kolegy a sponzory jsme pobíhali v rytmu koled, ťukotu klávesnic a cinkání tramvají až do posledních předvánočních dní. Ale i přesto, nebo právě proto je prosinec jeden z nejkrásnějších měsíců roku.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_prosinec_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad 2018

Konec listopadu věstí začátek adventu a to znamená vánoční náladu, kterou v nás vyvolává všudypřítomná vůně cukroví, svařeného vína, chvojí a třpyt ozdob. Koho vánoční nálada ještě nedostihla, doporučujeme cukroví a svařené víno požít... a v klidu se podívat na novinky v našem Zpravodaji.

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_listopad_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září až říjen 2018 

Říjen nám připomněl, jak krásné byly letní dny, ale také nám již donesl pravé podzimní sychravo. To však nic nemění na naší náladě. A když mohou mít své „HYGGE“ Dánové, proč bychom ho nemohly mít my ve WOMEN FOR WOMEN a vy všichni naši přátelé a příznivci? Samozřejmě, že můžeme, tak si pojďte přečíst, jak se nám „HYGGE“ v říjnu dařilo spoluvytvářet… podrobnosti a další zajímavosti v našem Zpravodaji. 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_říjen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - srpen 2018

Prázdniny odtančily baletním krokem do babího léta a přidusal nám nový školní rok. A jak jsme si užily druhý prázdninový měsíc? Hravě i pernou prací, společně i v osamělém strážení běhu služeb a vzpomínání na „dovolenkující se“ kolegy...podrobnosti čtěte v našem Zpravodaji. 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_srpen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červenec 2018

Našim školáčkům a studentům začaly dva měsíce prázdnin, ale my jsme v kancelářích stále. Plánujeme jim nějakou tu zábavu, se školami domlouváme obědy na příští školní rok, s maminkami pracujeme na tom, aby se jim lépe dařilo v rodinném životě, a pro vás všechny připravujeme zajímavé novinky.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_červenec_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben až červen 2018

Duben až červen byly velice nabité měsíce, a proto jsme se ozvali později ... zato s velice nabitým Zpravodajem. Pokud jsme se spolu na některé z akcí setkali, neváhejte a napište nám třeba na Facebook, budeme moc rádi za vaši interakci.

Soubor:women_for_women_zpravodaj_červen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2018

Fungujeme na plné obrátky; zahájili jsme V. ročník vzdělávacího programu The Bridge, hostili jsme mezinárodní konferenci jako členové rady COFACE FAMILIES EUROPE a také jsme se účastnili Udržitelně Chic/SWAP/Lucie Poubová, neboť oni podpořili náš projekt Obědy pro děti. Čtěte více v březnovém Zpravodaji!

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2018

Ke konci února jsme pomohli 6745 dětem z 848 základních škol a školních jídelen z celé České republiky. Víte, kolik se zapojilo základních škol? A kolik jsme v tomto školním roce již za obědy pro děti zaplatili? Odpovědi a další informace o dění u nás najdete v únorovém Zpravodaji...

Soubor:women_for_women_zpravodaj_únor_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2018

Nový rok jsme spolu s našimi klientkami WOMEN FOR WOMEN přivítali společně stylově nedělním vařením čočky. V lednu jsme například finalizovali Závěrečnou zprávu projektu Obědy pro děti k odevzdání na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. A opět jsme získali MŠMT dotaci i pro rok 2018, opravdu hodně peněz. Kolik? Odpověď najdete ve Zpravodaji...

 Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_2018.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - prosinec 2017

Prosincový vánoční čas je za námi, musíme uznat, že měsíc to byl opravdu krátký a rychlý. Finalizovali jsme žádost pro dotační program „Podpora školního stravování žáků základních škol na rok 2018“. A ve WOMEN FOR WOMEN jsme prožili krásné předvánoční období včetně benefičního koncertu. Podrobnosti ve Zpravodaji...

Soubor:women_for_women_zpravodaj_prosinec_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - listopad 2017

Listopadové pošmourno se naší organizaci vyhnulo obloukem; měsíc byl programech Women for Women plný zajímavých aktivit. A v projektu OBĚDY PRO DĚTI jsme uhradili obědy již pro více než 6.000 dětí, což představuje rozdělených 26.000.000 korun. Dík za to patří všem, kteří nás podporují. Podrobnosti ve Zpravodaji...

Soubor:women_for_women_zpravodaj_listopad_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - říjen 2017

Ke konci měsíce jsme v projektu OBĚDY PRO DĚTI uhradili obědy pro celkem 5269 dětí, mezi které byla rozdělena částka více než devět milionů korun. A v projektu WOMEN FOR WOMEN se říjen nesl hlavně v duchu našich vzdělávacích programů pro samoživitelky. Podrobnosti ve Zpravodaji... 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_říjen_2017.pdfPopis: 

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - září 2017

Září u nás patří k náročnějším obdobím roku. Kancelář projektu OBĚDY PRO DĚTI se snaží vyřídit všechny žádosti, aby mohly potřebné děti co nejdříve obědvat. Rušno je také v organizaci WOMEN FOR WOMEN, kde v září odstartoval rozvojový program THE CAREER BRIDGE, který pomáhá ženám k vysněnému zaměstnání. Další zprávy ze září najdete ve Zpravodaji ... 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_září_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - srpen 2017

Ke konci prázdnin se nám podařilo schválit pomoc už pro více než 3.700 dětí z celé ČR v hodnotě téměř 17 miliónů korun, a to na celý školní rok 2017/18. Děkujeme vám všem, kteří nás v tom podporujete! Přesná čísla a další zajímavosti ze srpnového dění u nás najdete ve Zpravodaji ... 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_srpen_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červenec 2017

Ke konci července se nám podařilo schválit pomoc už pro více než 2.600 dětí z celé ČR v hodnotě přes 11,5 miliónu korun, a to na celý školní rok 2017/18. Tyto děti budou obědvat již od začátku školního roku a my moc děkujeme pedagogům, kteří se i o prázdninách aktivně snaží „svým“ dětem pomáhat. Děkujeme, bez nich bychom to nezvládli! Přesná čísla a další zajímavosti z prázdninového dění u nás najdete v červencovém Zpravodaji ... 

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cervenec_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2017

Uzavřeli jsme definitivně školní rok 2016/17, a tak vám můžeme přinést závěrečná čísla: uhradili jsme přesně 19.198.872 Kč pro 5.214 dětí z celkem 766 základních škol a školních jídelen. I díky vám a vaší podpoře! Uzavřeli jsme Memorandum o spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, informují o nás všechna hlavní media, projekt roste a roste; na jednu stranu máme radost, co se nám povedlo vybudovat, a na druhou stranu jsme smutní, že je Obědů pro děti vůbec potřeba ... Další novinky a zajímavosti čtěte v červnovém zpravodaji:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cerven_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2017

"Největším přínosem Obědů pro děti je fakt, že dětem zabezpečili kolikrát alespoň jedno teplé jídlo za den, a také skutečnost, že tyto děti přestaly být vnímány jejich spolužáky jako ty chudé ...," napsali nám z jedné ZŠ. V tomto školním roce jsme pomohli už více než 5 tisícům dětí a zaplatili téměř 20 milionů korun. I díky vám a vaší podpoře! Další novinky a zajímavosti čtěte v květnovém zpravodaji:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_kveten_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2017

Za Obědy pro děti bychom rádi poděkovali značce NIVEA a dalším štědrým dárcům, s jejichž podporou můžeme zajistit školní obědy pro stále více dětí. Další velký dík patří společnosti AP SERVIS, která dodala spotřebiče pro klientky v našem psychosociálním programu. Aprílové dny ve WOMEN FOR WOMEN ovládly pečlivé přípravy na Den rodiny. Více čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2017

Měsíc březen se nesl ve znamení konferencí – zúčastnili jsme se festivalu VŠEM ŽENÁM, konference k Mezinárodnímu dni žen a zážitkové konference Equal Pay Day. V rámci úspěšného projektu Obědy pro děti byla rozšířena spolupráce s MPSV, díky které společně pomůžeme ještě více dětem. Děkujeme za vaši podporu! Více čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden+únor 2017

v našem prvním Zpravodaji 2017 bychom Vás rádi informovali o tom, co k nám do organizace nový rok přinesl. Děkujeme všem, kteří pomáhají s námi, neb ke konci února se nám podařilo uhradit školní obědy pro 4661 dětí. Další novinky a zajímavosti čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_unor_2017.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE

 

Staňte se Fanouškem

Odběr e-Zpravodaje

Chcete pravidelně dostávat veškeré informace na váš e-mail? Přihlašte se k našemu odběru a nic vám neunikne.

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-19