E-ZPRAVODAJE

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2020

Květen nám přinesl po třech měsících zrušení nouzového stavu. To byly dobré zprávy. Na druhou stranu jsme všichni čekali, že se život vrátí do normálních kolejí, ale tak tomu úplně nebylo. Nejistoty je kolem nás mnoho. Všichni ji více či méně cítíme a ovlivňuje nám jak osobní, tak pracovní život. Přejeme si, aby té nejistoty kolem nás bylo méně a méně a tuto „divnou“ dobu jsme mohli využít proto, abychom změnili věci k lepšímu. To bude ale vyžadovat čas. Dnes je zřejmé, že naši pomoc bude v příštích měsících potřebovat ještě více lidí. Proto bychom letošní květen nazvali měsícem naděje.

A co se u nás v květnu dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji. Hezké čtení. 

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Květnový zpravodaj čtěte zde

Soubor:zpravodaj_women_for_women_kveten_2020_ok.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2020

Duben, ještě tam budem. Ani bychom si nepředstavili, že toto pořekadlo bude tak výstižné pro nás všechny. Naplnilo se v době koronavirové téměř naplno. I když převážná většina z nás byla doma s dětmi, pracovala na home office a snažila se minimálně vycházet, nepřestali jsme se snažit být pozitivní a pomáhat druhým. A jak se nám to dařilo? Projděte si naše dubnové vydání. Hezké čtení.

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Dubnový zpravodaj čtěte zde

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_duben_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2020

"Musíme si pomáhat, usmívat se, doufat, držet palce, ale také se věnovat sobě a svým blízkým. Vyzískaný čas investujme k rozšíření svých obzorů anebo prostě si jen dopřejme odpočinek. Svět se nám promění a věřme, že ve finále k lepšímu."

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Březnový zpravodaj čtěte zde: 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_brezen_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2020

aktualizace 25.3. 2020: Zdálo by se, že v těchto nelehkých časech nepotřebujeme číst kdo, co, kdy realizoval a připravil, co se vykonalo a jak, ale opak je pravdou. Nechceme přestat žít své životy, ani přestat pracovat a jen tak rezignovat. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vzájemnou podporu, laskavost, pozitivní energii a zaměřit své síly na sebe a své blízké, ale také na ty potřebné. A my jsme stále tady – naše poradny fungují, konzultantky komunikují s klienty, koordinátorky projektu Obědy pro děti řeší potřebné s řediteli škol ... zkrátka standardně pracujeme a snažíme se dále a stále podávat pomocnou ruku. Přejeme nám všem pevné zdraví i nervy v současné situaci a věříme, že brzy se opět navrátíme do normálního stavu. Vysíláme pozitivní energii, radost z dobrých pocitů, když dokážeme někomu pomoci. Budeme si potom více vážit normálních věci, ve kterých jsme nyní omezeni, co myslíte?

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Únorový zpravodaj čtěte zde: 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_unor_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2020

Co se u nás událo v lednu 2020? Čtěte v našem Zpravodaji. 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_leden_2020.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE

 

Staňte se Fanouškem

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-20