E-ZPRAVODAJE

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2020

aktualizace 25.3. 2020: Zdálo by se, že v těchto nelehkých časech nepotřebujeme číst kdo, co, kdy realizoval a připravil, co se vykonalo a jak, ale opak je pravdou. Nechceme přestat žít své životy, ani přestat pracovat a jen tak rezignovat. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vzájemnou podporu, laskavost, pozitivní energii a zaměřit své síly na sebe a své blízké, ale také na ty potřebné. A my jsme stále tady – naše poradny fungují, konzultantky komunikují s klienty, koordinátorky projektu Obědy pro děti řeší potřebné s řediteli škol ... zkrátka standardně pracujeme a snažíme se dále a stále podávat pomocnou ruku. Přejeme nám všem pevné zdraví i nervy v současné situaci a věříme, že brzy se opět navrátíme do normálního stavu. Vysíláme pozitivní energii, radost z dobrých pocitů, když dokážeme někomu pomoci. Budeme si potom více vážit normálních věci, ve kterých jsme nyní omezeni, co myslíte?

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Únorový zpravodal čtěte zde: 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_unor_2020.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2020

Co se u nás událo v lednu 2020? Čtěte v našem Zpravodaji. 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_leden_2020.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE

 

Staňte se Fanouškem

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-20