E-ZPRAVODAJE

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - srpen 2020

Druhá polovina prázdnin se u nás nesla v duchu našich standardních projektů, ale také přípravy nových věcí na měsíc září, o nichž Vás pak budeme informovat zase trochu podrobněji. 

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Srpnový zpravodaj čtěte zde

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_srpen_2020.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červenec 2020

Děti mají pravdu… i u nás se stále něco děje, a i když začaly prázdniny a čas dovolených, my máme stále hodně práce. Že vás to už nepřekvapuje? Pro nás osobně je to dobře, ale na druhou stranu je to smutný ukazatel toho, kolik lidí na tom není nejlépe a potřebuje naši pomoc. Bohužel, vzhledem k vývoji předpokládáme, že podzim bude hodně náročný a pomoc budou potřebovat další lidé. Vše funguje jako sněhová koule.

A co se u nás v červenci dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji.

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Červencový zpravodaj čtěte zde

Soubor:zpravodaj_women_for_women_cervenec_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2020

Jak jste v červnu zvládli s dětmi návrat do škol, případně do školek? Věříme, že určitě bez problémů! Přece jen to byla pro nás rodiče už úleva a taková malá generálka na září, kdy si všichni přejeme, aby bylo vše již za námi. Držme si palce!
Prázdniny jsou již v plném proudu, ale u nás i tak nezahálíme. Naše práce je postavena na individuálním přístupu a také na tom, že chceme dělat věci, které jsou potřeba, které tu chybí a které opravdu pomáhají. Čas od času zaktualizujeme i naše stávající projekty, abychom lépe zareagovali na situaci a potřeby lidí. Stejně tomu bylo u nás i v červnu, kdy jsme spojili dva naše projekty, které dostaly nový název a novou strukturu.

A co se u nás v červnu dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji. Hezké čtení. 

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Červnový zpravodaj čtěte zde

Soubor:zpravodaj_women_for_women_cerven_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2020

Květen nám přinesl po třech měsících zrušení nouzového stavu. To byly dobré zprávy. Na druhou stranu jsme všichni čekali, že se život vrátí do normálních kolejí, ale tak tomu úplně nebylo. Nejistoty je kolem nás mnoho. Všichni ji více či méně cítíme a ovlivňuje nám jak osobní, tak pracovní život. Přejeme si, aby té nejistoty kolem nás bylo méně a méně a tuto „divnou“ dobu jsme mohli využít proto, abychom změnili věci k lepšímu. To bude ale vyžadovat čas. Dnes je zřejmé, že naši pomoc bude v příštích měsících potřebovat ještě více lidí. Proto bychom letošní květen nazvali měsícem naděje.

A co se u nás v květnu dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji. Hezké čtení. 

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Květnový zpravodaj čtěte zde

Soubor:zpravodaj_women_for_women_kveten_2020_ok.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2020

Duben, ještě tam budem. Ani bychom si nepředstavili, že toto pořekadlo bude tak výstižné pro nás všechny. Naplnilo se v době koronavirové téměř naplno. I když převážná většina z nás byla doma s dětmi, pracovala na home office a snažila se minimálně vycházet, nepřestali jsme se snažit být pozitivní a pomáhat druhým. A jak se nám to dařilo? Projděte si naše dubnové vydání. Hezké čtení.

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Dubnový zpravodaj čtěte zde

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_duben_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2020

"Musíme si pomáhat, usmívat se, doufat, držet palce, ale také se věnovat sobě a svým blízkým. Vyzískaný čas investujme k rozšíření svých obzorů anebo prostě si jen dopřejme odpočinek. Svět se nám promění a věřme, že ve finále k lepšímu."

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Březnový zpravodaj čtěte zde: 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_brezen_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - únor 2020

aktualizace 25.3. 2020: Zdálo by se, že v těchto nelehkých časech nepotřebujeme číst kdo, co, kdy realizoval a připravil, co se vykonalo a jak, ale opak je pravdou. Nechceme přestat žít své životy, ani přestat pracovat a jen tak rezignovat. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vzájemnou podporu, laskavost, pozitivní energii a zaměřit své síly na sebe a své blízké, ale také na ty potřebné. A my jsme stále tady – naše poradny fungují, konzultantky komunikují s klienty, koordinátorky projektu Obědy pro děti řeší potřebné s řediteli škol ... zkrátka standardně pracujeme a snažíme se dále a stále podávat pomocnou ruku. Přejeme nám všem pevné zdraví i nervy v současné situaci a věříme, že brzy se opět navrátíme do normálního stavu. Vysíláme pozitivní energii, radost z dobrých pocitů, když dokážeme někomu pomoci. Budeme si potom více vážit normálních věci, ve kterých jsme nyní omezeni, co myslíte?

Vaše Women for Women & Obědy pro děti 

Únorový zpravodaj čtěte zde: 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_unor_2020.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden 2020

Co se u nás událo v lednu 2020? Čtěte v našem Zpravodaji. 

Soubor:zpravodaj_women_for_women_leden_2020.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE

 

Staňte se Fanouškem

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-20