Dostali jsme krásný dopis ze školy

25.10.2019

Dostali jsme od paní ředitelky základní školy vážně krásný dopis, dodal nám spoustu energie. Totiž, když to dává smysl i Vám, je to pro nás ocenění týmové práce...

Zoom gallery

"Milý týme Obědy pro děti, 

nevím, jak přesně začít, abych správně vystihla mé pocity. Jsem ve funkci ředitelky základní školy a mateřské školy teprve 2 měsíce. Jsme malá škola v malé obci. Zhruba před měsícem procházím obývacím pokojem kolem zapnuté televize (vím, že to byl pátek) a slyším hovořit nějakou paní ředitelku, s jakým nadšením mluví o, pro mě neznámé, organizaci a spolupráci s ní. Zastavila jsem se a reportáž si celou vyslechla. Mluvila o vás. Okamžitě jsem si prohlédla vaše stránky a v pondělí zatelefonovala.

A příběh začal. Po velmi prvotní srdečné reakci vašeho týmu jsem v podstatě během krátké doby svolala do sborovny své kolegyně a ty zhruba za 2 hodiny vytipovaly žáky včetně popisu o jejich životní situaci a já mohla podat žádost. Namnožila jsem souhlasy pro rodiče „GDPR“, ihned ještě ten den jsem je žákům rozdala s prosbou do druhého dne odevzdat. A ano! Všech 16 rodičů potřebných dětí mi opravdu souhlasy druhý den osobně nebo po svých dětech předalo, já je vám poslala a... A pak... minulý pátek v době mého školení v Praze mi přišla zpráva, že mojí žádosti bylo vyhověno a je schválena!!!! Nestydím se za slzy vděčnosti, které mi stékaly v ten moment po tváři. A ještě párkrát i během dalších dní. Příběh pomalu končí. V úterý 15. října se začíná 16 žáků v naší školní jídelně stravovat zdarma a já jen mohu doufat, že za ušetřené peníze umožní rodiče svým dětem školní výlety, školu v přírodě atd.

Poznala jsem mnohé. Ale abych se setkala s takovou laskavostí a s pochopením pro potřebné děti, tak to jsem opravdu nepoznala. Dáváte, děláte radost a zároveň jste k tomu velice laskaví, plní sociálního cítění a empatie. Nádherná kombinace. 

Dovolte mi co nejsrdečněji poděkovat za vše, za rady, pomoc, za žáky."

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Zoom gallery

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Dostali jsme krásný dopis ze školy

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.