ČT: podpora obědů pro děti začala před 5 lety

1.9.2018

Česká televize před začátkem školního roku připomíná školní stravování a náš projekt Obědy pro děti, přímo v hlavních Událostech. 

Zoom galleryV reportáži se například dozvíte, jak za sebe hodnotí Obědy jedna ze školaček, dnes již v šesté třídě, a její maminka. A v davelské školní jídelně zase sami kontrolují, zda děti na zaplacené obědy skutečně chodí. "Myslím, že systém máme nastaven správně, je průkazný a vzhledem k dětem individuální," říká v ČT Ivana Tykač, ředitelka Women for Women a zakladatelka Obědů pro děti. Ve dvouminutovém vstupu se dozvíte i další aktuální informace o školních obědech pro děti.

Reportáž najdete zde na webu ČT.

"Za pár dnů tomu bude přesně pět let, co jsme viděli reportáž ve 168 hodinách o hladovějících dětech a spustili projekt Obědy pro děti," dodává k reportáži Jana Skopová z Women for Women. "Tenkrát jsme vůbec netušili, že tím spustíme pomoc pro tisíce dětí, kterým tak doslova změníme život. Netušili jsme ani to, jaké rozměry projekt nabude, a že dokáže přimět k aktivitě v řešení tohoto problému dvě ministerstva - MPSV a MŠMT," dodává.

Děkujeme všem, kteří nás podporují a vkládají do nás svou důvěru. Děkujeme pedagogům, že jim není lhostejný osud dětí a děkujeme všem, kdo má stejný přístup. 

Ve večerních Událostech z 31.8. 2018 vystupuje Lea Surovcová, která nám dala svou reportáží před pěti lety první impuls... a my slibujeme, že budeme pomáhat dál, dokud se nenalezne systémové řešení.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Vaše Obědy pro děti

     

Obědy pro děti > O projektu > O nás v médiích > ČT: podpora obědů pro děti začala před 5 lety

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.