Čertoviny: 50.301 korun ve prospěch Obědů pro děti

2.8.2017

Aukce pohádkové večeře s režisérem a herci Čertovin vynesla ve prospěch Obědů 50.301 korun! Děkujeme srdečně dárci a týmu Čertovin za podporu.

certoviny_pro_obedy_pro_deti_02.jpg

Nová česká pohádka Čertoviny, tedy její režisér Zdeněk Troška a hlavní herci, vypsali aukci pohádkové večeře celé rodiny s umělci; a výtěžek se rozhodli věnovat na Obědy pro děti! Aukce běžela do 29.7. 2017. A celá vydražená částka přistála na našem Transparentním účtu hned vzápětí, 1.8. 2017.    transparentni_ucet_obedy_pro_deti_certoviny.png

Nabídka zněla pro fanoušky českých filmových pohádek lákavě: zúčastněte se této po čertech lákavé aukce a vyhrajte nezapomenutelný zážitek. V pohádkové společnosti Zdeňka Trošky, Richarda J. Müllera, Dominicka Benedikta, Andrey Hoffmanové a Jany Bernáškové strávíte večer v příjemné pražské restauraci EL ASADOR. Výherce měl možnost ptát se na cokoli, co ho zajímá v rámci natáčení filmu, a získát unikátní společnou fotografii. A k tomu si samozřejmě vychutnat latinskoamerické a španělské speciality. Součástí výhry byla i pomoc s dopravou. A výhra platila pro celou rodinu.

Moc děkujeme Čertovinám za skvělý nápad a podporu; jejich čertovská večeře za 50.301 korun zajistí školní obědy 10 klukům a holkám na celý rok!

Zoom gallery

Na aukci se podílejí: Zpravodajský portál W4T.CZprodukce pohádky Čertoviny, pohádka Čertoviny, internetový magazín Svět úspěšných, projekt Obědy pro děti, nadace WOMEN FOR WOMEN a restaurace EL ASADOR

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > Čertoviny: 50.301 korun ve prospěch Obědů pro děti

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.