9.700 podpořených dětí, nové žádosti a ceny SDGS

16.7.2021

Přehled o tom, co se u nás (nejen v Obědech pro děti) za poslední měsíce událo, si opět přečtěte v našem Zpravodaji Women for Women, o Obědech pro děti se píše na stranách 11-15: 

 Soubor:zpravodaj_women_for_women_červen_2021.pdfPopis:

(Starší vydání Zpravodaje najdete zde na našem webu.)

Níže vám přinášíme výběr těch hlavních novinek za Obědy pro děěti. 

Čísla za uzavřený školní rok 2020-21 v Obědech pro děti

V červnu jsme ukončili další školní rok – tentokrát 2020/2021, který byl v mnoha směrech velmi náročný a specifický. Celkově jsme v projektu Obědy pro děti podpořili 9709 dětí z celé České republiky. Stále je zřejmá stoupající tendence ve všech krajích.

Zoom gallery

Spuštěny žádosti do Obědů pro děti na příští školní rok

Informace důležitá pro základní školy a školní jídelny. Od 1. 6. 2021 jsou opět spuštěny nové žádosti do Obědů pro děti na příští školní rok 2021/2022. Žádosti na celý školní rok – pro registrované subjekty ZŠ/ŠJ a jejich potřebné školáky – zasílejte opět ONLINE v aplikaci, a to od 1. 6. do 30. 9. 2021. Postup, přihlášení a prostředí aplikace se v zásadě nemění, zůstává stejné jako v předchozích letech. Souhrnné informace pro základní školy/školní jídelny a potřebné dokumenty naleznete zde na webu Obědů pro děti.

Obědy pro děti mění svět k lepšímu

Velkou radost nám také udělal postup do finále mezi osm nejlepších projektů letošního ročníku Cen SDGs Asociace společenské odpovědnosti. A jak to dopadlo? Dozvíte se až v září. Nebudeme nyní prozrazovat. Každopádně konkurence byla obrovská a je nám ctí, že jsme se probojovali z takřka 240 projektů až mezi finalisty. To je další velké ocenění naší práce. Děkujeme.

Zoom gallery

Do Obědů pro děti dostáváme krásné vzkazy ze škol

Těší nás, kolik krásných zpráv od vás dostáváme. Dělají nám opravdu velkou radost. Dětem pomáháme moc rády! Ony za to stojí v první řadě.

 

"Je pro nás velkým potěšením, že Obědy pro děti stále fungují. Zastřešují děti, které to opravdu potřebují. A hlavně, že všechny děti, pro které žádáme podporu, podporu dostanou."

"Oceňujeme práci, kterou pro děti děláte… spolupráce s Vámi i celý systém Obědů pro děti je velmi uživatelsky příjemný."

"Moc si vážíme podpory, která umožňuje „našim“ dětem pravidelně se stravovat se svými kamarády ve školní jídelně. Když jsou šťastné „naše“ děti, jsme šťastné i my."  

Další vzkazy najdete hezky zpracované ve Zpravodaji.

Soubor:zpravodaj_women_for_women_červen_2021.pdfPopis:

Díky patří především těmto třem kolegyním: Monice, Báře a Lucce. To jsou ty, které už osm let slýcháte na druhé straně aparátu a e-mailu.

Zoom gallery

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > 9.700 podpořených dětí, nové žádosti a ceny SDGS

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.