50.000 pro Obědy pro děti od Ohnivýho kuřete

15.8.2017

Druhou srpnovou neděli ožila pražská náplavka na Hořejším nábřeží akcí Ohnivý kuře živě. A podíl z prodeje dobrot dle populárních seriálových receptů putuje k nám!

ohnivy_kure_obedy_pro_deti_3.jpgJakub Prachař a Honza Dolanský se stali opravdovými superhvězdami akce televize Prima, kde se tančilo, zpívalo a především jedlo. Skladba se samozřejmě za večer zahrála mnohokrát, někdy i ve spolupráci s diváky a jindy s kolegy – například muzikantem a hercem Richardem Tesaříkem, který v seriálu hraje kuchaře, a nebo Janem Žampou, frontmanem kapely Eddie Stoilow. Další zajímavostí bylo to, že přímo na nedělní akci se k představené písni natáčel videoklip, takže se v něm po uvedení mnoho z návštěvníků může najít. 

Velkým lákadlem se pro návštěvníky staly všechny stěžejní tváře seriálu Ohnivý kuře, a tak se na místě udělalo nesčetně selfíček a rozdalo stejně tolik podpisových kartiček s Lucií Polišenskou, Kristýnou Leichtovou, Bárou Jánovou, Vietem Anh Doanem, Ivy Hoangovou, Michalem Suchánkem, Evou Čížkovskou, Ondřejem Pavelkou, Evou Decastelo, samozřejmě výše zmíněnými Prachařem, Dolanským, Tesaříkem a mnoha dalšími. „V seriálu bude spousta zvratů, s Kubou se z nás zase stanou velcí kamarádi a bude to fajne, ale víc nemůžu prozradit, abych nedostal vynadáno,“ nastínil Honza Dolanský, na co se diváci mohou v podzimním pokračování Ohnivýho kuřete těšit.

ohnivy_kure_obedy_pro_deti_2.jpg

Kromě setkání se svými idoly si návštěvníci vychutnali fantastické jídlo inspirované recepty ze seriálu. Příjemnou zprávou pro všechny strávníky byla informace, že koupí každého jídla přispěli na projekt Obědy pro děti, jež pomáhá rodičům, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, kdy si nemohou pro své děti dovolit zaplatit obědy ve školních jídelnách. „Každá činnost je bohulibá, pokud jdou peníze tam, kam mají jít. A tady víme přesně, kam jdou. Bohužel je hodně dětí, jejichž rodiče na obědy nemají peníze, tak mě těší, že jim můžeme pomoct,“ zhodnotila účast svou i svých kolegů na akci herečka Eva Čížkovská. Celkem na Obědy pro děti poputuje částka 50 000 Kč. 

Děkujeme Ohnivýmu kuřeti i všem, kdo se přidali a podpořili nás!

Vaše Obědy pro děti

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > 50.000 pro Obědy pro děti od Ohnivýho kuřete

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.