300 knih pohádek ZLATÝ POKLAD věnováno školám

27.11.2015

kniha.jpgJiž 300 knih pohádek o finanční gramotnosti s názvem ZLATÝ POKLAD jsme darovali do knihoven základních škol.

Děkujeme všem základním školám, které se zapojily do projektu Obědy pro děti, neboť díky tomu jsme mohli společně pomoci potřebným dětem. Opravdu si toho velmi vážíme, protože jen díky iniciativě pedagogů se o dětech, které jsou bez školního oběda, dovídáme. Bez jejich spolupráce by projekt Obědy pro děti nebyl tak úspěšný.

V říjnu tohoto roku jsme finančně podpořili knihu pohádek o finanční gramotnosti pro děti s názvem Zlatý poklad, autorů Markéty Šichtařové a Vladimíra Pikory, předních českých ekonomů. A to především proto, že myšlenka pohádek pro děti o finanční gramotnosti nám je velmi blízká, neboť se při naší práci dnes a denně setkáváme s důsledky finanční “negramotnosti”. A jsme skutečně přesvědčeni, že začít u dětí znamená, vyhnout se tomuto problému v budoucnu. Proto jsme opravdu velmi rádi takový projekt podpořili. Abychom tomuto záměru ještě více pomohli, rozhodli jsme se, že nezůstaneme pouze u finanční podpory, ale že 1000 knížek Zlatý poklad od nás poputuje do těch základních škol po celé České republice, které se v minulém školním roce zapojily do projektu Obědy pro děti.

K dnešnímu dni se nám podařilo předat 300 knih a věříme, že z našeho malého vánočního dárku budou mít pedagogové a především děti radost a kniha obohatí knihovnu jejich základní školy. 

Obědy pro děti > O projektu > Aktuality > 300 knih pohádek ZLATÝ POKLAD věnováno školám

S PODPOROU

ZÁŠTITA

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zadejte svůj e-mail a přihlaste se k pravidelnému odběru novinek z WOMEN FOR WOMEN.