Přidejte se

CHCETE PODPOŘIT TENTO PROJEKT?

Naším posláním jsou obědy pro děti ... u každé žádosti o podporu posuzujeme, zda rodiče skutečně neposílají děti ve škole na obědy z finančních důvodů, úzce v tom spolupracujeme s řediteli a učiteli. Každá koruna z vašich příspěvků tak míří, kam má. Stoprocentně!

Pokud se chcete stát donátorem projektu, stačí zvolit částku a odeslat ji na náš transparentní účet.

Pro vaši představu, náklady na jeden měsíc školních obědů jednoho žáka se pohybují, dle našeho průzkumu, v průměru okolo částky 500,- Kč, podle regionu, konkrétní školy a věku žáka.

Zoom galleryBudeme rádi, pokud zvolíte jednorázový příspěvek, oceníme i pravidelné opakované příspěvky. U poskytované pomoci je však z pochopitelných důvodů nutné zachovávat anonymitu dětí, využívajících projekt, nemůžeme váš příspěvek spojit přímo s konkrétním dítětem. Naším partnerem jsou školy.

Rádi bychom se všemi dárci navázali kontakt, aby se nejednalo o anonymní dary a byla tak zachována maximální transparentnost. Pokud chcete, ozvěte se nám. Kromě Transparentního účtu nabízíme každému dárci individuálně i další možnosti kontroly využití příspěvků a to, že jsou čerpány jen a pouze na obědy pro děti. Domluvte si osobní schůzku.

Na konci každého měsíce vydáváme internetový Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., prostřednictvím něhož Vám můžeme být blíže.

Číslo Transparentního účtu: 888555999/5500. Pro Vaši představu, jeden školní oběd vychází na 25 korun. Náklady na jeden měsíc školních obědů pro jednoho žáka se pohybují okolo 500 korun, což znamená zhruba 5000 korun na celý školní rok.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Obědy pro děti > Přidejte se

Staňte se Fanouškem

Odběr e-Zpravodaje

Chcete pravidelně dostávat veškeré informace na váš e-mail? Přihlašte se k našemu odběru a nic vám neunikne.

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-18