E-ZPRAVODAJE

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - červen 2017

Uzavřeli jsme definitivně školní rok 2016/17, a tak vám můžeme přinést závěrečná čísla: uhradili jsme přesně 19.198.872 Kč pro 5.214 dětí z celkem 766 základních škol a školních jídelen. I díky vám a vaší podpoře! Uzavřeli jsme Memorandum o spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, informují o nás všechna hlavní media, projekt roste a roste; na jednu stranu máme radost, co se nám povedlo vybudovat, a na druhou stranu jsme smutní, že je Obědů pro děti vůbec potřeba ... Další novinky a zajímavosti čtěte v červnovém zpravodaji:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_cerven_2017.pdfPopis:

Máte zájem o zasílání našeho Zpravodaje emailem? 

Zadejte prosím jednoduše svou emailovou adresu do malého formuláře v pravé části webu =>

zpravodaj_womenforwomen_hlavicka_2017.jpg(e-Zpravodaje z předchozích let najdete snadno zařazené v podsložkách menu za jednotlivé roky)

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - květen 2017

"Největším přínosem Obědů pro děti je fakt, že dětem zabezpečili kolikrát alespoň jedno teplé jídlo za den, a také skutečnost, že tyto děti přestaly být vnímány jejich spolužáky jako ty chudé ...," napsali nám z jedné ZŠ. V tomto školním roce jsme pomohli už více než 5 tisícům dětí a zaplatili téměř 20 milionů korun. I díky vám a vaší podpoře! Další novinky a zajímavosti čtěte v květnovém zpravodaji:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_kveten_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - duben 2017

Za Obědy pro děti bychom rádi poděkovali značce NIVEA a dalším štědrým dárcům, s jejichž podporou můžeme zajistit školní obědy pro stále více dětí. Další velký dík patří společnosti AP SERVIS, která dodala spotřebiče pro klientky v našem psychosociálním programu. Aprílové dny ve WOMEN FOR WOMEN ovládly pečlivé přípravy na Den rodiny. Více čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_duben_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - březen 2017

Měsíc březen se nesl ve znamení konferencí – zúčastnili jsme se festivalu VŠEM ŽENÁM, konference k Mezinárodnímu dni žen a zážitkové konference Equal Pay Day. V rámci úspěšného projektu Obědy pro děti byla rozšířena spolupráce s MPSV, díky které společně pomůžeme ještě více dětem. Děkujeme za vaši podporu! Více čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_brezen_2017.pdfPopis:

Zpravodaj WOMEN FOR WOMEN - leden+únor 2017

v našem prvním Zpravodaji 2017 bychom Vás rádi informovali o tom, co k nám do organizace nový rok přinesl. Děkujeme všem, kteří pomáhají s námi, neb ke konci února se nám podařilo uhradit školní obědy pro 4661 dětí. Další novinky a zajímavosti čtěte zde:

Soubor:women_for_women_zpravodaj_leden_unor_2017.pdfPopis:

Obědy pro děti > O projektu > E-ZPRAVODAJE

Staňte se Fanouškem

Odběr e-Zpravodaje

Chcete pravidelně dostávat veškeré informace na váš e-mail? Přihlašte se k našemu odběru a nic vám neunikne.

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

  

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

na rok 2016 a 2017