Chci také přispět

Oceníme jednorázový příspěvek i pravidelné platby, a můžete také využít Dárcovské certifikáty. Každý příspěvek má smysl. Váháte, kolik máte přispět? Pro Vaši představu jeden školní oběd vychází na 25 korun. Náklady na jeden měsíc školních obědů pro jednoho žáka se pohybují okolo 500 korun, což znamená zhruba 5000 korun na celý školní rok.

MOŽNOSTI JAK PŘISPĚT NA TRANSPARENTNÍ ÚČET projektu Obědy pro děti.

Číslo účtu: 888 555 999/5500 Raiffeisenbank

• Jednorázovým příkazem

• Trvalým příkazem

• Hotovostním vkladem

Doporučujeme do políčka bankovního příkazu „Zpráva pro příjemce“ uvádět jméno dárce, poznáme tak, kdo nám přispívá. Potěší nás i Váš vzkaz projektu nebo dětem.

Variabilní symbol platby pro nás není třeba uvádět, každá koruna jde přímo na úhradu obědů dětem.

Pohyby na účtu a tedy i Váš příspěvek si můžete zkontrolovat zde na našem Transparentním účtu

Hotovostní vklad na náš účet na pokladnách Raiffeisenbank doporučujeme pouze, pokud jde o vyšší částku (např. sbírka kolegů na firemní akci apod.). Je s ním totiž spojen fixní poplatek, který může být u menších částek relativně velký v poměru k výši příspěvku.

POTVRZENÍ O PŘIJETÍ VAŠEHO DARU

Na Vaše vyžádání Vám dle Vaší potřeby a údajů rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru pro účetní účely. Vystavujeme také souhrnná potvrzení o podpoření tohoto projektu za kalendářní rok.

UZAVŘENÍ DAROVACÍ SMLOUVY

Rádi vystavíme darovací smlouvu pro Vaši společnost za účelem podpory projektu a úhrady školních obědů pro potřebné děti. Neváhejte nás kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář pro konzultaci plánovaného daru vystavení návrhu darovací smlouvy.

UDĚLEJTE RADOST

Zoom gallery• Dárkovým certifikátem

Udělejte radost tomu, komu ho věnujete, a přispějte na Obědy pro děti. Pro objednání nás neváhejte kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář a uveďte požadovanou částku a jméno dárce, které má být na certifikátu uvedeno. Po úhradě částky na náš účet a kontrole platby Vám doručíme "Certifikát dárce" v elektronické podobě nebo poštou. 

• Klientským programem

Chcete přispívat na Obědy pro děti za Vaše klienty, kteří kupují Vaše produkty, nebo využívají Vaše služby? Neváhejte nás kontaktovat na , nebo přes kontaktní formulář a sdělte nám základní informace a Vaši představu, podle které můžeme připravit individuální firemní program.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI! 

Obědy pro děti > Přidejte se > Chci také přispět
Loading...

Přidejte se

Loading...

Přidejte se

Staňte se Fanouškem

Odběr e-Zpravodaje

Chcete pravidelně dostávat veškeré informace na váš e-mail? Přihlašte se k našemu odběru a nic vám neunikne.

Záštita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Dále nás podporují

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obědy pro děti 

s finanční podporou MŠMT

pro roky 2016-18